Birisi artık Servet'e yeter desin..!! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Birisi artık Servet'e yeter desin..!!

Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!

Hatası neyse de takım olarak da oyun kurma görevini servete bırakıp onun kulağını çekmeyen zihniyeti de sorgulamak lazım

servetten önce bir sürü adam var yeter denilecek gereksiz bir başlık.son 5 6 maçta takımın en iyilerinden servet

Ben gulmustum bir ara Buca macinda. Defansta bir ara topu cevirdiler cevirdiler orta sahadan alan da direk geri døndu defansa orda bir sure garip seyler oldu.

bu sene çok para harcamadık transfere ordan biriken vardır üstüne şu stattan iyi bir gelir elde edelim. hamiti te bayern den ayrılacakmış onu da ikna edip kadroya bedavaya katabilirsek transferler için iyi bir bütçemiz olacak. bu bütçe ile iyi bir defans hattı kurarız bence. Servet bu seneden sonra yedek oyuncudur...

Servet'in yerine bi oyuncu bulamadığımız için hala bu durumlardayız ama ne yapalım bulmak zor gerçekten, adamda ne özellikler var :

- Sıkıntılı durumda hoca göndermek

- Takım arkadaşlarına fazla yük binsin diye her şeyi onlara yaptırmak

- Sümkürerek zemini kayganlaştırmak suretiyle müthiş dengeli ve yetenekli olan oyuncularımızın ayaklarını kaydırmak , kötü oynamalarını sağlamak( Örn : Lorik Cana)

Terry'de bile yok bu özellikler

Değil mi ..

Sayın konuyu başlatan arkadaş

senin görüşlerine tamamiyle olmasada katılmıyorum.servet ki kaç kere maçı sevircek gol attı.kritik müdahaleler yaptı şimdi suçlu görüyorsunuz.baltayı konuşunnn baltayııı.her futbolcu hak ediyor Galatasarayda olmayı ama balta aslaaa.bariz örneği Uefa dan elenmemiz!!

Kara listede bir çok kişi var,önemli olan en üsttekini eleştirip diğerlerininde pay çıkarmasını sağlamak.çıkıp ZApatayı suçlayamayız nie?yediği gollerin çoğu defans hatasından.böyle uzarda uzar..

Merak ediyorum bu forumlarımız üst rütbedekilerce kontrol ediliyor mu?pay çıkartılıyor mu?derin düşününce buraya yazmamız,dert yanmamız bile boş geliyor aslında..

Üst Alt