Biz Şampiyonluğu Nerede Bıraktık? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biz Şampiyonluğu Nerede Bıraktık?

sen üstüne düşeni yapsaydın bunların şampiyon olma şansı yoktu ittirmiyolar mı evet ittiriyolar ama önce senin üstüne düşeni yapman lazım forvet yokken emreye 4 milyon verirsen ara transferde son gün forvet alırsan külliye falan demenin gereği yok
Galatasaray doğru yönetiliyor demedim . Doğru yönetilse de külliye ne derse o burası Türkiye kabullenin artık dedim .

Galatasaray doğru yönetiliyor demedim . Doğru yönetilse de külliye ne derse o burası Türkiye kabullenin artık dedim .
ya öyle bi şey olsa geçen sene şampiyon yapmazlardı bizi hiç şimdi doğru yönetilse bile yapmazlardı falan demenin manası yok planı programı adam gibi yapsalardı hiç düşmeyecektik bu durumlara sendelediğimizi gördükleri an başladılar başağı ittirmeye

Ya arkadaşlar görmüyor musunuz trabzon maçında lehimize 2 tane hata yapıldı diye umit öztürk'un kariyeri bitirildi neredeyse...Adamın ailesini bile karıştırdılar işin içine..
Dün başakşehir lehine türk futbol tarihinin en rezil penaltılarından biri çalındı üstelik var a bile gidilmedi ve tek bir kişi konusmuyor bunu medyada..

Skandal penaltıyla bizi konya maçında bitiren halis özkahya hüseyın gocek ikilisi sadece 3 hafta sonra pes peşe başakşehir maçlarına verildiler ödül gibi...

Başakşehir takımı emre gibi bir adama sahip olmasına rağmen lig boyunca tek bir kırmızı kart görmedi..

Fener maçından sonra verilen abartılı cezaları biliyorsunuz..

Bu sene bizde hatalar yaptık ama gerçekten bu sene hakemiyle federasyonuyla medyasıyla müthiş bir şekilde korunan bir rakip var karşımızda...

Ben şahsen özellikle dünkü başakşehir penaltı rezilliği ve haftasonu fenerin verilen rezalet ötesi ofsayt gölünden sonra bu lig için çok kafa patlatıp hesap kitap yapip sağlımi bozmayı düşünmüyorum...Size de tavsiye ederim.

ya öyle bi şey olsa geçen sene şampiyon yapmazlardı bizi hiç şimdi doğru yönetilse bile yapmazlardı falan demenin manası yok planı programı adam gibi yapsalardı hiç düşmeyecektik bu durumlara sendelediğimizi gördükleri an başladılar başağı ittirmeye
Bu argüman Hitler soykırım yapsaydı tüm yahudileri öldürürdü bak hepsini öldürmediğine göre soykıyım yapmadı demekle eşdeğer :)

@Yener Karabag hakemlerin o kadar doğraması bile bu yüzden Konya maçında o verilen penaltıdan sonra bile yok o maçı almalıydık alamadık yazanlar var göz göre göre çalındı 2 puan ve Aziz 3 maç ceza yedi başka düzgün stoperimiz yoktu Bjk maçında Maicon Çalık falan değişik denemeler yaptık ve o maçta da verilmeyen skandal penaltılar vardı sinirden 2.yarıyı izlemedim resmen bjk'ye hediye etti Cücü şerefsizi.

O Hüseyin yavşağı da hãla maç yönetiyor ve rakibe çalışıyor bunu kimse konuşmaz yok Fb maçı şöyle olmuş yok Konya maçı şöyle olmuş denir anca yönetim zaten boş taraftar da medya ne derse onu diyor anca.

Yapmak istemediler zaten ama bir çok konuda olduğu gibi bunuda beceremediler.

Gizli operasyon yapılmak istenildi. Bu sene baktılar olmuyor full göstere göstere operasyonu yapıyor sorumlu kişiler.

Dertleri biz değiliz ama bence. İb şampiyon yapıp katarlara satıp herifleri ülke içinde piyasaya sokmak. Para musluğu sonuçta bunlar.

Avcı da geçen sene sonunda röportajında bu konuyu hazırlıklı olun mesajını vermişti.

Yapmak istemediler zaten ama bir çok konuda olduğu gibi bunuda beceremediler.

Gizli operasyon yapılmak istenildi. Bu sene baktılar olmuyor full göstere göstere operasyonu yapıyor sorumlu kişiler.

Dertleri biz değiliz ama bence. İb şampiyon yapıp katarlara satıp herifleri ülke içinde piyasaya sokmak. Para musluğu sonuçta bunlar.

Avcı da geçen sene sonunda röportajında bu konuyu hazırlıklı olun mesajını vermişti.
yapılmıyor demiyorum
adam gibi planlamayla lige başlasaydık güçleri yetmezdi

yapılmıyor demiyorum
adam gibi planlamayla lige başlasaydık güçleri yetmezdi
Buda doğru.
Özelikle aziz yıldırımlı dönemlerde bir çok şampiyonluğumuz bu şikeci herifin ayak oyunlarına rağmen şampiyon olmasını becere bildik.

Bu senede olabilirdik ama bazı gereksiz puan kayıpları olmayacaktı ve dediğin gibi kadro planlaması yapılmadı.

Ffp sorunu var olduğunu unutmamak gerekir yinede. Transfer engeli var karşında ki bu tür sorun ile ilk defa karşılıyor bizim kulüp yönetimsel anlamında.

fb maçında arap vahabi 2. golde yerde yattı tac istedi valbuena yardi
sonra macin sonunda arap vahabi kavga etti dayak yedi hahahah
işte orda gitti şampiyonluk

Benim şampiyonluk hesabım şu şekilde:

Şimdi kadıköye kadar kalan maçlarımız şöyle.

antalya
bursa(d)
y.malatya

Burdan 9 almamız şart oğlu şart.

Başakşehir ise beşiktaş maçına kadar,

fenerbahçe
kayseri(d)
konya

ile oynayacak. Ben buradan 5 puan öngörüsündeyim (1-1-3). Bu durumda biz kadıköye başak da inönüye giderken arada 4 puan fark kalıyor. İkimiz de beraberlikle dönersek 4 puan devam ediyor.

Son 6 haftada bizim maçlar;

Kayseri
Konya (D)
Bjk
Rize (D)
Başak
Sivas (D)

Burdan 6’da 6 ile çıkarsak ki yapabiliriz diye düşünüyorum. Konya ve Rize deplasmanları çok zorlu ama neden olmasın. Şampiyon olabiliriz gibime geliyor. Bu durumda başakşehir in de puan kaybı yapması lazım en azından beraberlik.

Başak maçları da şöyle;

Rize
Göztepe
Sivas(D)
Ankaragücü
GS(D)
Alanya

Bence rize ve göztepe maçlarından birine takılacaklardır diye düşünüyorum.

Üst Alt