Bjk Tv Yorumcusundan Eboue Hakkında Irkçı Söylemler - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bjk Tv Yorumcusundan Eboue Hakkında Irkçı Söylemler

Cevap: Bjk Tv Yorumcusundan Eboue Hakkında Irkçı Söylemler

Valla size adamin dedi (kivirmasi) komk gelebilir ama beni uzuyor.

Medya gucumuz sifir

adamlar kufur edip dalgageciyor bizim yonetim hala suspus

yorumlardan okuduğum kadarıyla herif feci tırsmış aslında bu 5 para etmez insanlara en güzel cevap TT Arena da 5 ten fazla santra yaptırmaktır

ahmet çakar da tüpçünün bizim başkanı aradığını daha yeni haber veriyor üstelik bi de son dk diyor.:asd:

çakar daha net çakıyor .. adı her ne boksa vs diye sallıyor. .

Ahmet Çakar Dangalak diyor adama...Söylediği lafa bak..''Bu adamın adı neydi Bülent midir ne boqsa''

Yazık, canlı yayında birilerine yaranacağım diye kariyerini ziyan etti. Onun bunun ağzına sakız oldu. Bir de üstüne üstlük oraya buraya gidip daha da rezil oldu.

adam özürüde zorla diledi zaten birde özür diledi diye savunuyolar

Dediğiniz kadar medya da zayıf değiliz baksanıza bugün kıyamet kopuyor

eeee bizde baskan ve yöneticiler sesini cikarmazsa böyle olur.dün farkettinizmi mactan sonra demirören ve aysala yönetilen sorularda spiker; demirörene daha dikkatli soruluyor cünkü kendiside medya kurulusu dedi.yani bizim baskan artik tv kanalimi satin alir gazetemi satin alir bilmem,ama artik susmasini istemiyorum.türkiyede medyan güclüyse hersey mubahtir.

Burhan Akdağ isimli dansöze para takabiliyor muyuz yoksa 65.dakikada soyunmasını mı bekleyeceğiz?

Üst Alt