BJK TV'nin Ekranı Kararıyor: "Bütün çalışanlar işten çıkarıldı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BJK TV'nin Ekranı Kararıyor: "Bütün çalışanlar işten çıkarıldı"

Bu tip haberler cok uzucu. Insanlarin issiz kalmalarina sevinilecek bisey goremiyorum.

Diger taraftan bu kanal isleri zor. Ama dijital kanallar var. Youtube vs. Onlari kullanmak mantikli olacaktir kulup kanallarinda.

Aynısı yakında bizim de başımıza gelir.
Reklam gelirleri çok düşük.

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!

tff şimdi gelecek sezon hangi kuşu şampiyon yapsak diye kara kara düşünüyodur. ikisi de bitik. bu sezon bjkya çok uğraştılar. seneye de feneri yapar hayat öpücüğü kondururlardı da işi biz bozduk biraz.

tffnin işi çok zor şimdi. ikiside zor durumda ve ikisininde elinden tutup kaldırmak isteyecekler. halbuki görevi adalet dağıtmak olan bi kurum adaletsizliğin kitabını yazabiliyor.

açıkçası zaten kulüp tv'si izleyen yok, birde şifreli platformda olması işi bozuyor. Fbtv az-çok izleniyor bir şekilde. Aziz'in en büyük başarısı kanalı şifreli yapmaması oldu.

Bizim tv eğer şifresiz olmayacaksa devam etmesine de pek gerek yok gibi. Çalışanlar adına üzülürüm ama yapacak bir şey yok.

Ben mesela LFCTV'yi çok beğeniyorum. Onları takip etmeliyiz.

hqdefault.jpg

Alaaddin Orhan diye bir spikerleri var kaçırmamak lazım. başarılı ve gstvye seviye atlatacak potansiyelde

Bu BJK TV'nin kapanması olayı siyasi bir olay, şimdi yayılmadı ama ileride bununla ilgili ortaya bir şeyler çıkınca herkes şok olacak.

Bizim kanalı da kapatsalar mantıklı olur. GS Youtube üzerinden devam etmemiz daha mantıklıdır. Külliyen zaten zarar,ayrıca izleyende yok.

Üst Alt