BMW 6 serisi yeni kasası yollarda! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BMW 6 serisi yeni kasası yollarda!

Cevap: BMW 6 serisi yeni kasası yollarda!

Panamera'ya asıl rakip, M5 olur o zaman. 4 kapı diyorsak. V10 550bg civarı motorla gelecek.

Audi RS6 da var. 580 beygir, 650 Nm tork..

audi_rs6_avant.jpg

ki bu eski kasası..

Lexus, Toyota'nın alt markası değil mi? Ben Lexus'a lüks spor modelde 50.000'den fazla vermem.

Lexus, Toyota'nın alt markası değil mi? Ben Lexus'a lüks spor modelde 50.000'den fazla vermem.

evet ama cok kaliteli bir arabadir reisler

her bir arabasi mersedesin herbir arabasindan daha iyi malzemeler icerir mesela

hani oturunca dokunuca anlarsinya:) ondan bahsediyorum

bu yolladigim araba tabi fiyat olark komik ama 100 bin olsa guzel bir araba

300 olunca komik

teknolojisi hakkinda sunu soyleyeyim

lexus o olaylari asmis bir sirket

once lexusta kullanilir teknoloji sonra diger arabalara gecer:)

Bu arada Serdar reis küçük motor büyük güç diyordun da o işin babası Nissan'dır yani.

Nissan GT-R: 3.8 motor , twin-turbo V6 , 530 begir , 662 torque. 0-100 km launch mode'da 2.9 saniye.

R8 de alır, M6 Coupe de alır, Lambo da alır, Ferrari de alır :)

Bu arada Serdar reis küçük motor büyük güç diyordun da o işin babası Nissan'dır yani.

Nissan GT-R: 3.8 motor , twin-turbo V6 , 530 begir , 662 torque. 0-100 km launch mode'da 2.9 saniye.

nissanin hep boyle efsane arabalari oluyor bir iki

ama kendi islerimi bilmiyorum

nissanin hep boyle efsane arabalari oluyor bir iki

ama kendi islerimi bilmiyorum

Usta Skyline'dan beri süregelir zaten bu model. Skyline GT-R'dı ama 2007'den itibaren sadece GT-R'a çevirdiler modeli isim olarak. Kendi arabaları yani ki küçük motor,yüksek güç konusunda Japon arabaları en iyi durumdadır Honda'sından tut Nissan'ına kadar.

Yukarıda belirttiğim Nissan GT-R da bütün araba yarışı testlerinde Porsche 911 turbo, R8, Lambo, Ferrari gibi arabaları rahatlıkla almıştır. Hatta eskilerden bir Bugatti-Skyline kapışması bile var Skyline'ın aldığı ama Skyline orada modifiyeliydi sanırsam.

Koyulaştırdığım cümlenin doğruluğundan şüpheliyim.

Üst Alt