Bo McCalebb, Abdi İpekçi'ye Gelemiyor ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bo McCalebb, Abdi İpekçi'ye Gelemiyor !

Cevap: Bo McCalebb, Abdi İpekçi'ye Gelemiyor !

Sitelerde bize 1.85 oran var. Bastım bir miktar. İnş balon haber değildir :)

haberi okuyunca aklıma direk uefa finalinde taffarelin henrynin kafa topunu çıkarırken spikerin sarf ettiği cümle geldi( ne cümle kurdum be:cool:)

Zisis-Rakocevic-Moss-Stonerook-Andersen-Summers.

Kağıt üzerinde kötü takım değil. Hatta Prokom ve Uniks'tan çok daha iyi takım bu haliyle bile. Kalkıp ta 2.lig takımı muamelesi yapmayalım. Makedon çocuğa çok bağlı oynuyorlardı, ama Kaukenas ve Lavri ondan çok daha fazla iş yapıyordu takımda. Bu sakatlıklardan sonra stil ve taktik mutlaka değiştirecekler.

Kalkıp ta 2.lig takımı muamelesi yapmayalım şimdiden, tekrar söylüyorum şu haliyle bile kadro olarak bizden üstün takım. Prokom maçından önce de yeneriz, parçalarız muhabbetleri dönüyordu. Taraftarın şuandaki ruh hali takıma da yansır, umarım bizim gibi hafife almıyorlardır.

Rakocevic bizim taraftarı çok iyi tanır :).

Gününde olursa her takımı tek başına alt edebilen oyuncu, arka arkaya çıkarmadan 3lük sokar, gününde olmazsa saçma sapan denemelerle tek başına takımını mahfeder.

Union'da da Danny Green geri dönmüştü NBA'e. Şimdi de maddi sıkıntılardan dolayı Ratko Varda'yı yollamışlar. Gruptan çıktık diyebiliriz :D

Siena'da çok eksik var. Union Olimpija'da da kaotik bir ortam var. O iki maçı da alırız diye umuyorum. Evi arabayı basın:p

artık kimse kurtaramaz cok fena koyucaz bunlara. hele çarşambanında etkisiyle coşarız

En önemli 3 adamları sakat.Artık bunları içerde yenemiyorsak top 16 ya kalmanın bir manası yok

Siena da, Union Olimpija da iyice dara girdi. Bu maçları alacağımızdan şüphem yok artık.

Kim nederse desin bu maçı kazanıp işi bitirmeliyiz. Prestij içinde çok iyi olacak.

Basket bu olimpija maçına daha rahat çıkmalıyız.

Bu maçı kazanırsak Olimpija maçını da almamız çok büyük ihtimal.

Prokom çarşamba günü Olimpija'yı yener zaten. Bırakın artık hesabı kitabı.

Prokom çarşamba günü Olimpija'yı yener zaten. Bırakın artık hesabı kitabı.
Gruptan mucize olmassak zaten çıktık. Keşke 3 maçıda kazansak bu işin gelecek seneside var. B lisansı alabiliriz. B lisansı alan geçiçi olarka direk katılıyor. Prokom ve olimpija ligin kalitesini düşürdüler. Muhtemelen seneye elemeden katılacak. Extra maçları kazanmalıyız. Taraftarımızla zaten göze girdik.

fener elemeden katılsın 4-5 yılda bir girer ELye. fenerin prokomdan olimpiadan farkı yok

Gruptan mucize olmassak zaten çıktık. Keşke 3 maçıda kazansak bu işin gelecek seneside var. B lisansı alabiliriz. B lisansı alan geçiçi olarka direk katılıyor. Prokom ve olimpija ligin kalitesini düşürdüler. Muhtemelen seneye elemeden katılacak. Extra maçları kazanmalıyız. Taraftarımızla zaten göze girdik.

B Lisansını alırız diye düşünüyorum zaten. Seyircimizle, kadromuzla(Gelecek senelerde daha iyi kadrolar kuracağımızı varsayarsak), bütçemizle, şuyumuzla buyumuzla zaten hakediyoruz bunu. Ayrıca THY faktörü de var. Bakalım görücez.

Üst Alt