Bocchetti Pahalı Geldi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bocchetti Pahalı Geldi!

fft226_mf7440785.Jpeg

Ali Naci Küçük, yaptığı açıklamada Salvatore Bocchetti transferinin olumsuz sonuçlandığını söyledi.

Ocak ayında Aurélien Chedjou ile yollarını ayırıp kadrosuna mutlak bir stoper takviyesi yapacak olan Galatasaray, Salvatore Bocchetti'ye talip oldu.

Spartak Moskova Kulübünde forma giyen ve sezon sonunda kontratı sona erecek olan futbolcu ile Galatasaray yönetiminin temasa geçtiği ancak olumsuz karşılık aldığı ortaya çıktı.

"BONSERVİSİ FAZLA GELDİ"

Hürriyet Gazetesi'nden Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük yaptığı açıklamada, "Bochetti'yi kulübü Spartak Moskova bırakmak istemedi. Galatasaray'dan 3.5 milyon Euro bonservis bedeli talep etti. Bu yüzden de transferi gerçekleşmedi. Şu anda çok sayıda menajer ve scout görevlisi Galatasaray için futbolcu izliyor. Ancak Galatasaray'ın şu anda böyle bir transferi gerçekleştirecek ekonomik gücü yok. O yüzden şu anda vereceğimiz bir transfer bilgisi yok" ifadelerini kullandı.

Muhabirlere gore 50.000 bile transfer butcesi olmayan GS her sene 10 milyon avro transfere gomuyor?
Onlari bosverelim, genelde oyle diyorlar dogru ama suanda gercekten para olmayabilir. Daha gecende oyuncular epeydir maaslarini alamiyor diye haber de vardi yanlis hatirlamiyorsam. Yeni transferler icin once birileri gitmesi de gerekiyormus, ondandir.

Bocchetti tas gibi bir sol ayakli stoper. Gelirse uzun sure sol stopere adam aramayiz.
Ayrica bu adamin sozlesmesi bitmiyor muydu?
Bende 30 yasindaki bir stoperin 3.5 milyon bonservis veripte alınmasını istemem. Sozlesmesi sezon sonu bitiyorsa, sezon sonuna kadar beklenilmeli.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iste buna uyuz oluyorum arkadas. Serdar Aziz için niye 4.5 milyon EUR verildi?

3.5 fazla gelmis, bak bak bak bak..

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

istatistiklere göre 3,5m veremiyorsak 5-6 milyona TSL'de oynayan zenci bir stoperi renklerimize bağlayacağız demektir.

Hayırlı uğurlu olsun.

malesef yanlis kiyas hakan bey
ama donk deseydin dogru olurdu
Yanlis kiyas fln degil. Serdar Aziz 4.5 milyon edecek bir oyuncu degil. Cok düz bir oyuncu.

Ama hadi bilemedim daha iyi benim söyledigimden: Madem yönetim bu kadar dikkat ediyor harcamalarda, sen nasil gidip 'rahatlikla' o parayi Serdar'a basarsin.

Serdar heralde 4.5 ovv bedava diyebilecegimiz bir oyuncu degil.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Evet pahali.

6 ay sözlesmesi kalmis Donk'a 2,5 verirken, 1 sene sözlesmesi kalmis Erene 4 verirken, kronik sakat Serdara 4,5 verirken pahali degil ama.

(Tolga'yi yazmadim iyi kötü sakatlanana kadar bayagi katki sagladigi icin, ama onun da 1 sene sözlesmesi kalmisti)

Yerli oyuncu olsaydı şimdiden ön sözleşme imzalatırlardı.3.5 pahalı he.Ulan yerli çöplere verdiğimiz paraları toplasak David Luiz parası çıkardı ortaya utanmazlar.

Üst Alt