bodø/glimt - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kendileri de man.city değil sonuçta. Biz oynasak 6 tane atarız diyebilir misin? Norveç liginde silip süpürüyorlar şu anda.
Karşısındaki takıma bizim ligdeki çoğu takım 6 atar. Bodo'yu da abartmayalım 100 maç yapalım 99'unu alırız farklı şekilde. Son bir haftadır öyle bir bodo güzellemesi, abartması görüyorum ki forumda şaşırmaya başladım. Adamlar sanki PL'de lider, CL'de farkla yenmedik takım bırakmıyor. Bireysel olarak da oyuncuları iyi olabilir ama 25+ oyuncuları bizim lig için değil tff seviyesindedir anca. İnşallah ilk turda karşımıza Bodo gelir.

Karşısındaki takıma bizim ligdeki çoğu takım 6 atar. Bodo'yu da abartmayalım 100 maç yapalım 99'unu alırız farklı şekilde. Son bir haftadır öyle bir bodo güzellemesi, abartması görüyorum ki forumda şaşırmaya başladım. Adamlar sanki PL'de lider, CL'de farkla yenmedik takım bırakmıyor. Bireysel olarak da oyuncuları iyi olabilir ama 25+ oyuncuları bizim lig için değil tff seviyesindedir anca. İnşallah ilk turda karşımıza Bodo gelir.

ne elemesi ya? tarihte istatistiklere bakarsan türk takımlarının en çok zorlandığı ülkeler iskandinav ülkeleridir. İsveç,Norveç,Danimarka takımları bize her zaman ters gelir. Hele deplasmanda oynarsak işimiz çok zor.

en basitinden bizim tromsö ve östersunds eşleşmeleri var

milan'ı bile deplasmanda az daha eliyorlardı. 3-2 bitti. Rövanşlı olsa her türlü elerlerdi. Yazık oldu. Müthiş takım olduğu gerçeği hala değişmedi.

son zamanlarda okuduğum en saçma post

İlk sayfada bu arkadaşları isteyenler olmuş eşleşmede. İzlemedim gerçi bu takımı hiç ama sanırım verilmiş sadakamız varmış.

Üst Alt