Bogdan Stancu Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bogdan Stancu Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bogdan Stancu Galatasaray'da

Stancu'nun maliyeti denenmemiş bir oyuncu için yüksek bence. Diğerlerinden Yekta'nın bonservisini çok bulsam da en azından maaşında uçmamışlar. Zapata zaten fasulye, kulüp bulduğuna dua etsin.

inşallah ilie gibi çıkar da ileride bize para kazandırır inşallah bratu dki gibi kazık yememişizdir.becali adnan sezgin komisyon düşündüğümüz gibi olmaz umarım

İnanmıyorum ya size nöbeti kapttınız ine dimi yahu siz neden böyle yapıyorsunuz ya soruorum kimseden cevap da alamyorum ya bu nedir ya transfer oluyor nöbet kapatılyor ya hiçbirşey demiyorum size forum yöneticileri

Yalçın Dümer ++2 diyordu bugun için. Bu 3üne de tamam demişti. Bakalım +2 olacak mı bugun. Türk demişti. Sezerle Volkanı kasteetti. İnş öyle bir sürpriz olur ama rüyamda görsem inanmam.

İnanmıyorum ya size nöbeti kapttınız ine dimi yahu siz neden böyle yapıyorsunuz ya soruorum kimseden cevap da alamyorum ya bu nedir ya transfer oluyor nöbet kapatılyor ya hiçbirşey demiyorum size forum yöneticileri

az sonra acilir.

foruma "acaba millet ne diyor, transferler hakkinda ne düsünüyor" diye okumak icin girenler trasnfer nöbetinde degil, acilan basliklarin altindaki yorumlari okuyor.

transfer nöbeti acik olunca, herkes orda sohbet ediyor, yorumlarini orda paylasiyor.

burda, bir iki yorum oluyor sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt