# Bogdan Stancu | Transfer Haberleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Bogdan Stancu | Transfer Haberleri

Cevap: Son Dakika! Stancu Steaua Bükreş'e

demek yeni yabancı oyuncularla anlaşıldı ki elden cıkarılıyor bu oyuncular

Haberde 1 yıllık kiralanacağı yazıyor.Maaşının sadece %10 nunu ödeyeceklermiş.Buda 100.000 euro oluyormuş.Hem adam başka kulüpte oynayacak hem de maaşını ödemeye devam edeceğiz yani.

Daha neler.Oldu olalı orda üşütmesin diye don atlette alalım.Bu adam 3-5 e oynamıyor.Kesin yalan haberdir özellikle para mevzusu

Milliyet haber yapmış Stancu kalıyorum dedi diye. Romen basınını kaynak göstererek Stancu'nun takımda kalacağını idda etmişler.

adnans bıraderlerın mütiş işlerinden biri daha bu adama 5 mılyon bayıldık pınoya 3 ıkısını 1 mılyona satamayz

Becalinin floryaya geldiği yönünde haber okumuştum galiba 2-3 gün önce. Doğru olma olasılığı yüksek bir haber. Hayırlısı neyse o olsun.

Biz geçen devre arası transfer dahi yapmamalıydık.Boşu boşuna 8-9 milyon euro gitti.Kulüpte kalsa para transferde biraz daha yeni yönetinin eli güçlenebilirdi.Hele Stancuya girmiyorum katkı verse eyvallah hiçbir şey vermedi.Kiralık gidebilir sakıncası yok.

Madem kiralik veriyorsunu ve maasinin 90% sen ödiyeceksin bari baska bir avrupa ülkesine gönder, fransa almanya liglerine gibi, belki orda parlar ve zarar etmeden satardik.

Dün gece U20 şampiyonası maçını izlerken Digisport'ta Becali konuşuyordu ve Stancu'nun videoları oynuyordu ekranda neler oluyor demiştim :eek:

Üst Alt