Bombalar Patlıyor ( Eboue,Adebayor,Drenthe) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bombalar Patlıyor ( Eboue,Adebayor,Drenthe)

Cevap: Bombalar Patlıyor ( Eboue,Adebayor,Drenthe)

Drenthe istediği kadar sorunlu veya dier iki ismin yanında kötü gözüksede takımın en büyük problemi o mevkide olduğundan alınması en yararlı oyuncu olur bu üç isim içinde. Arda, arkasında drentheyle maymun eder karşı takımı, ikisinin 11 de olduğu maçlar hiç oynanmadan 3-0 gs sayılmalıdır hatta. Ondan sona eboue veya adebayor kaymağı olur işin, hangisinin geldiği önemli diğil. Olur da 3 ü birden gelirse evi arabayı satın bütün maçlarda gs ye yatırın.

----------musera------------

sabri--eboue-ujfaluji--drenthe

-------melo----ceyhun-------

-----------selçuk------------

--kazım-----------------arda

---------adebayor-----------

Barcelona gelsin :)

Eee? Şampiyonlar Ligi'ne katıldığımızda kimleri alacağız? Noluyoz lan?

Sabriyi sağbeke koyup Eboue'yi stopere, Melo+Selçuklu ortasahaya Ceyhunu ekleyip hücumu Baros ya da Elmander'den mahrum bırakmak neyin kafası?

------------Muslera--------------

-Eboue-Ujfalusi-Servet-Drenthe-

-----------Selçuk-Melo----------

-Sabri---------------------Arda-

--------Kazim-Elmander---------

Sabriyi sağbeke koyup Eboue'yi stopere, Melo+Selçuklu ortasahaya Ceyhunu ekleyip hücumu Baros ya da Elmander'den mahrum bırakmak neyin kafası?

Forvette adebayor varken barosun esamesi okunmaz. Zaten haber doğruysa ve adebayor gelirse baroş gönderilmeli, forvete iki yabancı yeterli.

Ebour stoper de oynayan bir oyuncu, serveti oynatmaktansa sabriyi sağbeke koyup serveti kesmek gayet mantıklı? Son olarak ceyhunu eklemekle baros ve elmanderi mahrum bırakmak ne alaka, elmanderi yabancı kotası yüzünden eklemedim. Ha meloyu yedek bırakıp iki yabancı forvetle oynamak tercih meselesi am bence bu kadro yapılabilicekler arasında en iyilerden.

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'na açıklama yapan FIFA Menjeri Bayram Tutumlu, ''Ben iki kulüp arasında Lassana ile ilgili gelecek hafta içerisinde bir görüşme olacağına inanıyorum. Galatasaray, böyle bir oyuncuyu transfer edecekse Galatasaray'ın önünde eğilmek gerekir. Jose Morinho benim arkadaşım, ama şunu net söylüyorum. Arkadaşım Morinho Diarra'yı bırakmakla büyük hata yapıyor. Galatasaray, bu oyuncuyu alırsa Türk futbol tarihinin en büyük transferine imza atmış olur" dedi.

GELECEK HAFTA GÖRÜŞECEKLER

". Galatasaray, çok kazançlı çıkar" diyen Tutumlu, "Lassana Diarra'nın bonservisi için 15 milyon avrodan bahsediliyor; ayrıca kendisi de Türkiye'ye gelmek için senelik 6 milyon avro istiyor. Maliyetleri açısından son derece son bir transfer değil mi?" şeklindeki soruya ise "Lassana alacağı paranın hakkını verir. Ayrıca Galatasaray istediği zaman onu aldığını çok üstüne satabilir. 15 değil, 30 milyon avroya satabilir. Diarra o kalitede bir oyuncu. Galatasaray, istediği zaman istediği kulübe satabilir" diye konuştu.

Yeni Bomba Lassana Diarra ?

ardanın alternatifi yok

terim iyi düşünmüş

öyle bir oyuncu almalılar ki

hem sol kanat hem sağ kanat hem de forvetin arkasında oynasın

böyle oyuncular var

mesela reyesi denedik alamadık

arshavin falan olabilir

forvet gereksiz

sağ bek için eboue maliyeti çoksa gereksiz

sol bek için kaç para harcansa da çok gerekli

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'na açıklama yapan FIFA Menjeri Bayram Tutumlu, ''Ben iki kulüp arasında Lassana ile ilgili gelecek hafta içerisinde bir görüşme olacağına inanıyorum. Galatasaray, böyle bir oyuncuyu transfer edecekse Galatasaray'ın önünde eğilmek gerekir. Jose Morinho benim arkadaşım, ama şunu net söylüyorum. Arkadaşım Morinho Diarra'yı bırakmakla büyük hata yapıyor. Galatasaray, bu oyuncuyu alırsa Türk futbol tarihinin en büyük transferine imza atmış olur" dedi.

GELECEK HAFTA GÖRÜŞECEKLER

". Galatasaray, çok kazançlı çıkar" diyen Tutumlu, "Lassana Diarra'nın bonservisi için 15 milyon avrodan bahsediliyor; ayrıca kendisi de Türkiye'ye gelmek için senelik 6 milyon avro istiyor. Maliyetleri açısından son derece son bir transfer değil mi?" şeklindeki soruya ise "Lassana alacağı paranın hakkını verir. Ayrıca Galatasaray istediği zaman onu aldığını çok üstüne satabilir. 15 değil, 30 milyon avroya satabilir. Diarra o kalitede bir oyuncu. Galatasaray, istediği zaman istediği kulübe satabilir" diye konuştu.

Yeni Bomba Lassana Diarra ?

Genel olarak dogru da, Türkiye tarihinin en iyi oyuncusu da ne demek:)

Lassana olayı Melo'nun gelmesiyle bence bitti. Barca acaba Maxwell'e ne ister?

Barcelona'dan solbek Maxwell

Chelsea'den kanat icin Kalou veya Malouda'dan biri

Baya toparlanır kadaro. Gelecek sezona 2-3 takviyeyle CL'de estiririz.

Lassana yalan, ne kadar orta saha alabilirler ki?

Napicaklar yani, lassana diarra bide eboue alinacak, ama hakan balta sol bekte oynayacak.

Biraz tuhaf, biraz hikaye gibi geliyor.

Drentheye de gerek yok. Kaliteli yerli, kaliteli yerli, kaliteli yerli!

Arkadas isine yaramayan culion var, ver kayseriye al hasan aliyi, yillarca sol bekte sorun yasama.

Fener kume duserse serdari da aliriz bakarsin :p

Sag beke de gokhan gonulu :))

yalan haber ya. gazeteler twitter'i takip ediyorlar, gercekmis gibi haber yapiyorlar.

biri cikiyor arshavin diyor, obürü "vay arshavin gelse söyle böyle olur" diyor, aksama arshavin haber oluyor.

komik olan da arshavin, adebayor ve eboue ile ayni anda ilgilenmemiz.

belki biri ile ilgileniyoruzdur, ama ücünü ayni anda zaten alamayiz!

Üst Alt