Bon Jovi Türk Telekom Arena'ya geliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bon Jovi Türk Telekom Arena'ya geliyor!

Cevap: Bon Jovi Türk Telekom Arena'ya geliyor!

Diamond Ring - 550.00 TL

Sahne Önü - 400.00 TL

Kategori 1 VIP - 270.00 TL

Kategori 2 - 125.00 TL

Sahaiçi Ayakta - 90.00 TL

Kategori 3 - 75.00 TL

Diamond Ring'e gidecek var mı? :D

Kız arkadaşımın doğum gününden bir gün önce konser.Bulabilirsem "sahne önü" almak istiyorum iki tane.Doğum günü hediyesi falan olsun diye dedim hemde.Ama iki kişiye 1.100 TL zorlar beni Diamond Ring'e. Sahne Önü ile aralarında 300 TL fark var neticede.Bir biletler çıksın da hele,o arada ebeveynlerden ekstra bir "nakit aktarması" alırsam durum değişir. :)

Yarın büyük ihtimalle alırım biletimi sahaiçinden.

[video=youtube;FMJS_lBGq88]https://www.youtube.com/watch?v=FMJS_lBGq88[/video]

Bu arada sözlük ortamlarında Sonisphere 2011 programının hala açıklanmaması hayra alamet değil diye dedikodular dolaşıyor. Ya Bon Jovi biletleri satılsın diye açıklamıyorlar, ya da iptal olabilir diyorlar.

Yalnız artık Türkiye'de çok konser olmaya başladı. Ama sorun şu artık hit grup çıkmıyor. Nerde Guns & Roses, Bon Jovi, Iron Maiden, U2, Rolling Stones, Queen vs. Artık bunlar çıkmıyor. Bunlar tam bomba zamanlarında ise buraya çok zor geliyorlardı, geldikleri zaman da ben küçüktüm.

Radiohead, Muse, Coldplay falan iyi gruplar ama öyle 60 bin kişiyi toplayıp statı zıplatacak tarzları yok.

Yalnız konserlere imkanı olan rockseverler gelsin. Yoksa risk alıp bu grupları organize edecek babayiğit olmaz. Konser organizatörüne : Olm su bitmesin, su bol getirin, ayrıca bayat ekmek satmayın.

Yalnız artık Türkiye'de çok konser olmaya başladı. Ama sorun şu artık hit grup çıkmıyor. Nerde Guns & Roses, Bon Jovi, Iron Maiden, U2, Rolling Stones, Queen vs. Artık bunlar çıkmıyor. Bunlar tam bomba zamanlarında ise buraya çok zor geliyorlardı, geldikleri zaman da ben küçüktüm.

Tam tersi artık hepsi çıkıyor.

[video=dailymotion;xhrdie]https://www.dailymotion.com/video/xhrdie_bon-jovi-istanbul-konseri-8-temmuz-2011-turk-telekom-arena_music[/video]

TK_ttarena_bonjovii.jpg

Aslantepe'de gülmek nasip olmadı bari konserde acısını çıkartalım bol bol eğlenelim.

Aynen. :)

Maiden gibi bir efsane Küçükçiftlikte, ölmüş Bon Jovi TTarena'da. Şaka gibi.

Bon Jovi les bir grup

O degil de, diamond ring adli alanin adi neden diamond

Kategori 2'den biletimi aldım. Ön gruplarda belli olmuş bu arada. Redd ve Şebnem Ferah.

Üst Alt