Borjan, Engin'in Bileğine Basıyor l Savunmada İşe Yarayabilir mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Borjan, Engin'in Bileğine Basıyor l Savunmada İşe Yarayabilir mi?

Cevap: Borjan, Engin'in Bileğine Basıyor l Savunmada İşe Yarayabilir mi?

Ne işe yarayacak ki 2 maç cezayı kafadan verecekler.Kaleci maç başından beri oyuncuları tahrik etmeye çalışıp duruyordu.Elmander ile sürekli uğraştı ama Elmander oralı olmamıştı.İşte tahriklere prim verdik Engin'i kaybettik akıllı olması lazımdı bu fırsatı kaçırmazlar 3 maç bile ceza verirler.

Elimizde bir de Alex kozu var. Raporda dirsek attı yazılmış ama 1 maça indirilmiş cezası. Bunu ve resimi kullanabiliriz.

Bünyamin:pDFK rapora göre ceza veriyor. Dolayısı ile Alex'e 2 maç vermeleri gerekirdi. Şimdi Elmander, Enginde 2 maç ceza alırsa ortalık karışır.

Basmış mı kaleci bu açıdan bakmak şaşırtabilir arada mesafe varsa.

kafa atmanın savunması falan olmaz. haketti Engin, bırakın çeksin cezasını. Boyle sacma salak hareketler yuzunden olan Galatasaray'a oluyor.

bu futbolcular daha ne istiyorlar anlıyamıyorum paran tıkırında cogu cocugun hayali olan takımlarda oynuyorsunuz hala sorunlusunuz tamam kaleci basmış ama bu yapılmaz ki hafifletici sebep olur mu olur tabi ki ama fatih terim hafifler mi onu bilemem

Illa ki kaleci birsey yapti da Engin sinirlendi anliyorum. Ama o durumda bizi yalniz birakmaya hakki yoktu. Hali sahada mac yapmiyoruz arkadaslar. Burasi Galatasaray. Ayrica kafayi gecirdi, 1 mac vermezler. Ben 3 mac diyorum net. Elmander 1 macla kurtarir gibime geliyor.

Boş is,Engin yere atsa kendini kaleci yiyecek kırmızıyı.

Amatörce davrandı.

Bu aralar medyada bizi karalama kampanyasi var.Bunlari yayınlamazlar.Cezayida indirmezler.

Bu durum, Engin'den 1 maç kurtarmaz bence. Aksine, kaleciyi cezalandırmamıza yarayabilir :asd:

Üst Alt