Boston Celtics Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boston Celtics Takip Başlığı

Cevap: # Resmi Boston Celtics Başlığı

boston'un şampiyonlukların yüzde 70i siyah beyaz dönem, Lakers ile modern basketbol geldi. nba'in en başarılı takımı lakers'dır, en çok şampiyonlukla ölçülmez o.

Magic Jonhsonlu ve Kareem Abdul Jabbarlı takımı geçen takımda Boston Celtics değil o zaman.(85 li yıllardan bahsediyorum.

Hem soru modern basketbol olarak hangi yıldan bahsediyorsun?

yahu ben de diyorum ki 1980li yıllardan başlarsen, en başarılı takım, dünyaya modern basketbolu öğretmiş takım lakers idir diyorum. kaan kural bile bunu diyor.

Magic Jonhsonlu ve Kareem Abdul Jabbarlı takımı geçen takımda Boston Celtics değil o zaman.(85 li yıllardan bahsediyorum.

Hem soru modern basketbol olarak hangi yıldan bahsediyorsun?

80'li yillarda Lakers-Boston 3 kere oynadi kardes. 2 defasinda MAGIC BASBUG kupayi sehre getirde :016:

2-1

2>1

Magic>Bird

Lakers>Boston

Galatasaray>FB

dancin.gif

boston'un şampiyonlukların yüzde 70i siyah beyaz dönem, Lakers ile modern basketbol geldi. nba'in en başarılı takımı lakers'dır, en çok şampiyonlukla ölçülmez o.

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.

Aklima bu Cümle geldi. :D

Ha bide neyle ölcüldügünü anlatsan güzel olur? Sizin güzel sehiriniz ve gece hayatinizdan haric ne üstün yönünüz var Boston Celticsden?

Taraftarlariniz ayni Fenerbahceninki gibi cekirdek citlatan zengin züppeleri. Cehennem Gardenda.

boston gibi bir ilim bilim şehriyle l.a. gbi keşmekeş mekanın mukayyesesi olmaz :yenieek:

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.

Aklima bu Cümle geldi. :D

Ha bide neyle ölcüldügünü anlatsan güzel olur? Sizin güzel sehiriniz ve gece hayatinizdan haric ne üstün yönünüz var Boston Celticsden?

Taraftarlariniz ayni Fenerbahceninki gibi cekirdek citlatan zengin züppeleri. Cehennem Gardenda.

[video=youtube;YsXPZVPIjxE]https://www.youtube.com/watch?v=YsXPZVPIjxE[/video]

Cehennem Kobe için inliyor :2aloh1:

Puahahaaaa Kim daha fazla şampiyon olmuşa cevap yok.Verilen cevap 1980 sonrasına bakalım.17 16 öndemiyiz öndeyiz.Bunun üstüne konuşulmaz bile.Klasik lakers taraftarı çinganeliği.

Puahahaaaa Kim daha fazla şampiyon olmuşa cevap yok.Verilen cevap 1980 sonrasına bakalım.17 16 öndemiyiz öndeyiz.Bunun üstüne konuşulmaz bile.Klasik lakers taraftarı çinganeliği.

lan son şampiyonlukları dşında hangi boston şampiyonluğunu hatırlıyorsun, bütün nba otoriteleri en büyük lakers der, apaçilik yapma.

lan son şampiyonlukları dşında hangi boston şampiyonluğunu hatırlıyorsun, bütün nba otoriteleri en büyük lakers der, apaçilik yapma.

Lan esas apaçiliği yapan sensin çingane uzatma şu konuyu artık.Sen liverpoolun hangi şampiyonlugunu hatırlıyorsun adamlar ıngılterenın en büyük takımı man unt le beraber.Sen sokakta ip atlarken ben larry bird takımı izliyordum.Çapın kadar konuş.

Lan esas apaçiliği yapan sensin çingane uzatma şu konuyu artık.Sen liverpoolun hangi şampiyonlugunu hatırlıyorsun adamlar ıngılterenın en büyük takımı man unt le beraber.Sen sokakta ip atlarken ben larry bird takımı izliyordum.Çapın kadar konuş.

ip atlamak ne lan ashadshadshads, lan o bahsettiğin dönemde bir lakers üstünlüğü vardı. ayrıca çingane ne, git biraz Türkçe dersi al at büllüğü.

6-7 yasindayken Larry Bird'mi izliyordun kardes? Ben 6 yasimda ne yaptigimi hatirlamiyorum bile.

YA olm dayak yiyeceksiniz, Allah'ın ecnebi takımları için tartışmayın gereksiz gereksiz.

Üst Alt