Boşuna Heveslenmeyelim, Kadro Belli! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boşuna Heveslenmeyelim, Kadro Belli!

Maalesef Ünal Aysal Burak ve Selçuğu kazık gibi soktu bize. Burak'tan kurtulduk ama kankasından kurtulamadık maalesef. Hala daha yerine değil yanına adam aranıyor çıldırmamak elde değil. Ve bizim cahil taraftar hala Tolga'ya laf atıyor. Şimdi size bir soru:

Tolga-Emre Belözoğlu

------Sneıjder--------

bu üçlü yeterli mi değil mi. İşte buna sinir oluyorum. Melo'yu Selçuk için harcadık şimdi sıra Tolga'da. Melo'nun yanına dinamik imbula tarzı bir 8 alsaydık son 2 sezonki rezil durumlara düşmezdik.

Güzel konuşuyorsun da Selçuğun ekmeğini çok yedik. Sende en azından bir kere Xelçuk demişsindir. Kaldı ki o zamanlar yabancı sınırı vardı ve Selçuk - Burak alınabilecek en formda yerlilerdi.

Bal gibide tek stoper alacaklardı maicon oldu, yanındada bizim kazmalardan biri oynar artık napalım.

Hadi orayı geçtim selçukda yedek kalmayacağı belli oldu. Orayada birini alırlar o oynar işte.

Hadi belhandayı solda oynattık diyelim sağ kanada adam alacaklarmı hiç sanmıyorum açıkçası.

Çıkan isimleride göz önüne alırsak kadro yüzde 90 şu şekilde olacak gibi.

............................... ... Muslera................................
Transfer.... Serdar/Ahmet..... Maicon..... Transfer
.................. .......Transfer........ Selçuk........................
Sinan/Yasin/Garry....... Sneijder........... Belhanda
....................................... Gomis................................

Maicon+Gomis+RB+LB+CDM gelse öpüp basima koyalim Tursunda

Cenk
Cavanda - Semih - Hakan - Carole
Donk - De Jong
Sinan - Belhanda - Yasin
Eren

OL7pB5.jpg

Muslera
Linnes Maicon Semih Carole
Selçuk Tolga
Sinan Belhanda Yasin
Gomis

Kadro olsa olsa bu olur. Fazla ümit beslemeye gerek görmüyorum. Kimi alırlarsa alsınlar sezon genelinde bu kadro çıkar. Bu sezonu da en az 2 teknik direktör değişikliği ile tamamlarız. Sıralamada da tahminim 4 ila 6.lık. Dediklerimin tersi çıkarsa da güzel bir totem yaratmış olurum kendi adıma.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bal gibide tek stoper alacaklardı maicon oldu, yanındada bizim kazmalardan biri oynar artık napalım.

Hadi orayı geçtim selçukda yedek kalmayacağı belli oldu. Orayada birini alırlar o oynar işte.

Hadi belhandayı solda oynattık diyelim sağ kanada adam alacaklarmı hiç sanmıyorum açıkçası.

Çıkan isimleride göz önüne alırsak kadro yüzde 90 şu şekilde olacak gibi.

............................... ... Muslera................................
Transfer.... Serdar/Ahmet..... Maicon..... Transfer
.................. .......Transfer........ Selçuk........................
Sinan/Yasin/Garry....... Sneijder........... Belhanda
....................................... Gomis................................

Bunu bile beceremediler ya ne desem bilmiyorum. En kötüyü bekliyoruz. Adamlar ne yapıp edip en kötünün daha kötüsünü yapmayı beceremiyorlar. Pes vallahi pes

Ulan harbi helal olsun sana be Tudor, yedirdin bana vizyonu bravo, inşallah başarılı olurda ben laflarımı yemeye razıyım
Bu transfer döneminde resmen vizyon ve adamlik akti

stopere serdar veya ahmeti banko oynar diye yaziyorduk gittik denayeri aldik

orta sahada ceteci selcugu banko oynar diye yaziyorduk istemesekte; gittik ndiayeyi aldik

hangi birini söyleyelim ki her transfer öyle yerinde ki. forum olarak kulübü biz yönetsek herhalde bundan iyisini yapamazdik

istedigimiz mevkilere istedigimiz kalitede adamlari aldilar

Son düzenleme:
Bu postu açan eleman şuan morardığı için Allaha şükredip namaz kılıyordur. Yada morardığı için mutluluktan uçuyordur :D

Üst Alt