Bruma, Galatasaray Yönetimini Çıldırttı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma, Galatasaray Yönetimini Çıldırttı!

Ben yönetimin 2.5m vermeye yanaşmadığına inanabilirim. Bunların böyle işe yarayacak, potansiyelli oyuncularla çingene pazarlığı yapıp Tolga, Serdar gibi mallara eurolar saçmayı çok seviyor. Çok da şaşırmayın yani nasıl oluyor da 2.5m vermiyorlar diye.

Edit: Can Büyük çok benzerini yukarıda yazmış mobilden başlığı görünce direkt yorum yazmaya girdim daha önce yazılanları okumadım. Mesajı attıktan sonra tesadüfen gördüm :D

Zaten hep dikkatimi çekiyor; yorumlarımız düşünce şeklimiz, konulara yaklaşım tarzımız genelde birbirine paralel.

Son düzenleme:
Burma senelik 2.5 mi istiyor.

Ver brumaya maç başı 90 bin .
Senede 40 maç oynarsa en az 3.5 milyon kazanmış olur.
Baktın formsuz oynatmazsiniz ve kaybın da olmaz

DURSUN İSTİFA!

Yalan haber de yaptırmaya başladılar.

Bruma'ya 2.5 milyon Euro vermezsen kime vereceksin?

Dursun en son kendini linç ettirecek herhalde kahraman olurum diye düşünüyor.

arkadas ya cok büyük kazik yiyecegiz satisda yada adamin istedi parayi verip bir sonraki sezon avrupada oynayinca satilmali

brumaya 2.5 milyon euro çok deyip, tolga ve eren gibi iki kazmaya yıllık 2 veren yönetime ne derler. hain bunlar, galatasarayı küçültme planının son hamlesi muslera ve bruma yı göndermektir. poldi ve sneijder zaten bitik brnce. bunların yerlerine yeni odunlar tolgalar erenler ile dolacak takım

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt