Bruma Geri Dönüyor İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma Geri Dönüyor İddiası!

Ne demiş üstat

1f277a5d1cb3e12c8fceb72859f05d11.jpg

Tudor kim yahu?

Hocayı aldı da ne oldu takımın içine etti gitti

Haberin yalan oldugu cok belli. Ama su kadro tam bir CL kadrosu:
Muslera
Mariano Maicon Serdar Asamoah
Fernando
Feghouli Ndiaye Belhanda Bruma
Gomis

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Bruma kreyatif oyuncu eksikliğini giderir belhandanin fegholui nin yükü azalır
Buranın kiymetinide anlamasida artı etken

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takmasaydı transfer sezonunda onun istediği profilde oyuncular alınmazdı,De Jong'a karşı korumazdı hocayı.Yine başarısızlık durumunda gönderebilir kendisini kurtarmak için ama Tudor'a rağmen oyuncu getireceğini/yollayacağını düşünmüyorum açıkçası o konuda hemfikirim.

Dursun´a güvenmiyorum, ama Tudor sanki kendisini etkilemis gibi, ki etkilenilmeyecek adam da degil. Daha önce kimsenin hayal edemedigi bir temizligi yapti, dokunulmaz, denilen adamlari bir karari ile silip atti...

Tudor gönderdiği adamı geri istemez bence. Çok zor, keşke olsa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence isteyebilir... Ama durum da belli, Bruma gelirse kurallara uymak zorunda olacak. Ben zaten sorunun Bruma´dan ziyade diger oyuncular ile kaynakli oldugunu düsünüyorum. Diger veteranlarinin Tudor konusunda ters olmasi, Bruma´yi kendini kanitlama ihtiyacina itti, ve yeni cerilik oynadi. Bu sefer bunu yapamaz.
Ancak Bruma´nin ciddi sekilde, takim oyunun disinda, kopuk oynama aliskanligi var. Su an Almanya´da de kendisini zorlayan bu oluyor. Bunu sadece Leipzig´de degil, artik burada da düzeltmesi gerekecek.

Tudor kendisini alternatifi yokken kesti, artik bruma´ya ihtiyacimiz yok. Sadece kadronun gücüne, güc katabilir. Ama istenileni yapmaz ise, zaten tudor icin kesilmesi cocuk oyuncagi.

O yüzden olumlu yaklasabilir kiralanmasina. Adamin hem özgüveni ayri bir seviyede, hemde artik cok rahat.

1-) Bruma satılmasaydı bu transferler yapılamazdı (FFP ve bütçe). İyiki satıldı.

2-) Bruma şu takımda olsaydı neler olmazdı. Keşke satılmasamıydı?

3-) Gittiği yerde de takımın yıldızı benim havaları yüzünden sıkıntı yaşıyor. Bencilliği, son harekette yanlış kararları aynı değişen birşey yok. Hala o müthiş potansiyelini heba ediyor.

4-) Tudor ile durumları...

5-) Yalanlandığı için abesle iştigal etmekteyiz...
.

Üst Alt