Bruma Transferi Her An Gerçekleşebilir! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma Transferi Her An Gerçekleşebilir!

ali naci küçük @nkucukk
Bruma'yı kadrosuna katmak için İstanbul'da olan Leipzig Kulübü Galatasaray'a 10 milyon euro artı bir sonraki satışından pay teklif etti.

ali naci küçük @nkucukk
Bruma ile kontrat yenilemek isteyen Galatasaray, Portekizli yıldızın tavrı sonrasında Leipzig Kulübünden 15 milyon euro bonservis talep etti

ali naci küçük @nkucukk
Galatasaray, Leipzig Kulübüne 15 milyon euroya evet diyeceği şartını ise şöyle iletti; " Peşin olarak verirseniz,transfere izin verebiliriz"

ali naci küçük @nkucukk
Bruma'yı kadrosuna katmak için İstanbul'da olan Leipzig Kulübü Galatasaray'a 10 milyon euro artı bir sonraki satışından pay teklif etti.

ali naci küçük @nkucukk
Bruma ile kontrat yenilemek isteyen Galatasaray, Portekizli yıldızın tavrı sonrasında Leipzig Kulübünden 15 milyon euro bonservis talep etti

ali naci küçük @nkucukk
Galatasaray, Leipzig Kulübüne 15 milyon euroya evet diyeceği şartını ise şöyle iletti; " Peşin olarak verirseniz,transfere izin verebiliriz"

Ne demek ya tavrı sonrası?
Ne tavır yapmış ki?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Satılsın da yerine ilk önce adam bulalım. Traore olacaksa mesela sat gitsin brumayı. Yok yasin yerini doldurur dersen küfür yersin.

Pek zannetmiyorum bu olayı

Bruma hakkında yapabileceğimiz en olumlu şey sözleşme yenileyip seneye AL'de boy göstermesini sağlamaktır

İşte o zaman rahatça 20*25 piyasa bulabilir

Sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kalmış daha avrupada kendini gösterememiş UCL-AL arenasına çıkamamış ilk defa STSL'de parlamış adama 18 vereceklerini zannetmiyorum

Hele ki haberde çıkan 6 milyon maaşla filan ...

bjk li Atınç a ne kadar vermişlerdi

Bilmem yapimi ������

������������������������GALATASARAY������������������������
tumblr_m7cb0hcxbt1rzstoto1_500.gif

15 milyonsa iyi 2 de kiradan almıştık 17 kazandırırsa iyi keşke sözleşme yenilense ama bu yönetim yenileyemez seneye bedava gider

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt