Bruma ve Riekerink, Antalyaspor Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenleyecek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma ve Riekerink, Antalyaspor Maçı Öncesi Basın Toplantısı Düzenleyecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Antalyaspor maçı öncesinde oyuncumuz Bruma, bugün saat 13.00’da basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

Antalyaspor maçı öncesinde Jan Olde Riekerink, bugün saat 13:30’da basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

---------

Bu konu altında basın toplantısını değerlendirebilirsiniz.

Bruma: "Sene başında teklifler vardı ama burada kalmayı tercih ettim. Bu tercihimden dolayı da pişmanlık duymuyorum."
Bruma: "Beşiktaş maçında böyle güzel bir pozisyon denk geldi ve güzel bir gol oldu. Başka bir takıma karşı da olabilirdi ama bu maçta oldu."
Bruma: "İyi oynadığım zaman teklifler gelecektir. Şu an tek hedefim, kontratım boyunca Galatasaray'a hizmet etmek."
Bruma: "Beslenmeme daha çok önem veriyorum bu konuda daha bilinçlendim. İlk geldiğimde çok daha zayıftım."
Bruma: "Dürüst olmak gerekirse, Galatasaray'daki ilk 2 senemde özgüvenli değildim. Kiralıklık olarak gitmem, bana bu anlamda yaradı."
Bruma: "Kişilik ve futbol olarak kendimi bulduğumu söyleyebilirim. Bu da Galatasaray’daki performansıma yansıdı."
Bruma: "Beşiktaş maçından önce Levent Nazifoğlu ile konuşmuştuk ve benden gol istemişti. Bu sözümü tuttuğum için mutluyum."Bruma: "Sadece benim değil, bütün oyuncuların kendisini geliştirmesi gerekiyor."
Bruma: "Genç bir futbolcuyum. Sneijder, Selçuk ve Podolski bana çok yardımcı oluyorlar. Arkadaşlarım, benim gelişimimde önemli pay sahibi."

''ronaldo beşiktaş'a attığın golden sonra seni arayıp tebrik etti mi'' lan ne salak sorular soruyorlar bu geri zekalılar.

bruma bu formunu sürdürürse bonservisi olmadan büyük bir takıma kapağı atmanın peşinde sözleşme uzatacağını sanmam.

Riekerink: "Takımımızdan, oyuncularımızdan çok memnunum. 9 maçtır kaybetmeyen bir Galatasaray var."
Riekerink: "2-0 öne geçip 2-2 bitirmek ister istemez sizi üzüyor. Futbolcularımızda ve bizde biraz hayal kırıklığı oluşmuştu."
Riekerink: "Ama kolay atlattık. Şu an önümüze bakıyoruz ve 9 maçtır kaybetmeyen bir Galatasaray olarak Antalyaspor maçına çıkacağız."
Riekerink: "Gazetelerde, söylemediğim haberleri benim ağzımdanmış gibi yazmaları bana enteresan geliyor."
Riekerink: "Beşiktaş maçındaki değişikliklerden rahatsız değilim. Bunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim."
Riekerink: "Tekrar o maça dönsek, tekrar aynı değişiklikleri yapardım."
Riekerink: "Teknik heyet içinde kesinlikle uyum sorunu yok. Bunu kabul etmiyorum."
Riekerink: "Ayhan Akman, Orhan Atik. Sadece yardımcılarım değil, aynı zamanda dostlarım."

Bruma: "İyi oynadığım zaman teklifler gelecektir. Şu an tek hedefim, kontratım boyunca Galatasaray'a hizmet etmek."

Sıkıntı gerisi trash.

Hocam gercekten adam gibi adam.

Rakiplerim hakkinda asla negatif yorumlar yapmam, sporda en önemli sey saygidir dedi.

Riekerink: "Duran toptan yediğimiz gollere çalışıyoruz. Tabi bunun bireysel problemi, organizasyon olarak problemleri olabilir."
Riekerink: "Son maçta da duran toptan gol yedik. İki bireysel, bir de organizasyon olarak hatamız oldu diyebiliriz."
Riekerink: "Haftanın iki günü duran top çalışıyoruz. Hem ofansif, hem defansif olarak. Umarım çalışmalarımızın sonucunu alırız."
Riekerink: "Bu sene en avantajlı şeylerimizden biri yönetim ve bizim aramızdaki bağ. Devamlı Florya'da beraberiz."
Riekerink: "Bağımız kesinlikle iyi. Ama teknik konularda bir istekleri ve söylemleri olmuyor."
-Şenol Güneş, 'Galatasaray hücum yapmadan gol attı.' dedi? Riekerink: "Bu Beşiktaş'ın hocasının yorumu."

En çok şu jong olayına gıcık gitmeye başladım. Bir halt oynamadan , kimse dokunmadan 1 aydır sakat ve hala hoca iyiye gidiyor diyor ; iyileşti diyemiyor . Sinir olmaya başlıyor insan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Riekerink: "Duran toptan yediğimiz gollere çalışıyoruz. Tabi bunun bireysel problemi, organizasyon olarak problemleri olabilir."
Riekerink: "Son maçta da duran toptan gol yedik. İki bireysel, bir de organizasyon olarak hatamız oldu diyebiliriz."
Riekerink: "Haftanın iki günü duran top çalışıyoruz. Hem ofansif, hem defansif olarak. Umarım çalışmalarımızın sonucunu alırız."
Riekerink: "Bu sene en avantajlı şeylerimizden biri yönetim ve bizim aramızdaki bağ. Devamlı Florya'da beraberiz."
Riekerink: "Bağımız kesinlikle iyi. Ama teknik konularda bir istekleri ve söylemleri olmuyor."
-Şenol Güneş, 'Galatasaray hücum yapmadan gol attı.' dedi? Riekerink: "Bu Beşiktaş'ın hocasının yorumu."

bu olay doğruysa helal olsun hocaya
biraz da oyunu okuma konusunda kendisini geliştirmesi icab ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt