Bruma'dan Tam 5.5 Milyon Euro Zarar Ettik - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'dan Tam 5.5 Milyon Euro Zarar Ettik

arkadaşlar kaotik komplocu azkaban tutsagı ve metal fırtına tadında üyelerin paylaşımlarını sallamayın DEGERLİ GS TARAFYARI

Dursun gider o 10-11 milyon euro'yu serdar aziz ahmet calik gibi anadolunun kazma futbolcularina yatirir. Bruma'da cok degil 2-3 senede iyice parlayip bu bonservis bedelinin en az 3 katina buyuk bir kulube gider.

Unal Aysal'in emekleri bosa gitti.

Lizbon'dan alırken satışından %25 verilecekti.

Resmi olarak çapsız yönetim 12 milyon euro'ya sattı.

Kısaca Bruma bedavaya gitti hatta zarar ettik.

Bruma'nın geldiğinden beri toplam masrafı bize 16-17 milyon Euro civarı, en az 20 milyon Euro'ya satılması lazımdı ki en azından zararımız olmasın.

Ancak kulübü sırf siyaset yalakası ve peşkeşçi diye, golden retriever'dan daha zekasız canlılar yönetince böyle şeyler normal.

Ayrıca Bruma'nın parasına sırf taraftarın gazı alınsın diye 31+ bir tane isim yapmış saçma salak transfer de yapacaklar ve paralar yine çöp olacak.

Hani Aysal kulübü batırdı diyen sığırlar var ya, onlar için para önemli ya, bakalım nasıl bir U dönüşü yapacak bu onursuz ve vizyonsuz polarcı kesim.

Edit: Kâr üzerinden %25 olayı yalan onu şimdi uydurdular da diyelim ki öyle olsun yine zararımız çok.;

Bizden şimdiye kadar aldığı 5.600.000 Euro

2 sezon CL'ye gittik 1'er Milyon Euro Lizbon'a verdik yine.

10'da bonservis.

En az 17.600.000 Euro paramız gitti Bruma'ya.

Biz ise 12.5 / kârdan %25 ile zararına sattık sanki concorde çekmiş bir firmayız acelemiz var.

Bruma'dan şimdiye kadar olan zarar minimum 5.100.000 Euro + %25 kârdan verilecek pay yani 625.000 Euro

Dursun Özbek sonunda iyice içine sıçtı Galatasaray'ın.

aldığımız zamanki kurlara bak ayrıca ispanyaya kiralarken 1.5 aldık

Çok net ,sadece bir şey yazacağım.Galatasaray'dan bu sezon Bruma'nın performansını çıkartın bakalım , ondan sonra bakın bakalım Galatasaray ligde nerede,kaçıncı sırada.

Araziler, Galatasaraylılık derken iş futbolcuları da hiç uğruna tüketmeye geldi. El birliğiyle bitirdiler..

Maddenin tamamı nasıl bilmiyorum. Satış gününe kadar derken Benfica'nın GS'ye sattığı güne kadar olan tüm ödemelerimi kast ediyor yoksa GS'nin Bruma'yı başka bir kulübe satacağı güne kadar olan tüm ödemelerimi kast ediyor orası önemli.

sanırım satış gününe kadar lafı bizim brumayı sattığımız zamana kadar olan süreç içindeki süreyi kapsıyor o zaman +2 milyon da o %25 in içine giriyor yani 12 milyonun üstündeki kar'ın %25 i oluyor oda 500 bin euro oluyor %25 ide 125 bin euro oluyor.

sanırım satış gününe kadar lafı bizim brumayı sattığımız zamana kadar olan süreç içindeki süreyi kapsıyor o zaman +2 milyon da o %25 in içine giriyor yani 12 milyonun üstündeki kar'ın %25 i oluyor oda 500 bin euro oluyor %25 ide 125 bin euro oluyor.
Evet Bruma'yı 12.5 milyona satarsak S.Lizbon bizden 125 bin euro kazanacak

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yönetim adam olsa sözlesmesini uzatir ozaman satarsi o dedigim rakama

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
Bu saaten sonra bu miktarı almak iyi zaten. Sen yönetim olarak ama çok daha önce sözleşmeyi uzata bilirdin ki istekliydi de devre arasında. Yönetim rezaleti resmen bundan dolayı. Şimdi büyük iş başarmış gibi ona buna haber yaptırıyor çakalar

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Gerzekler bari bi sonraki satıştan % koydursaydınız sözleşmeye.Ulan diyorum acaba bi kulüp daha ne kadar kötü yönetilebilir diye,adamlar her gün işte bu kadar daha kötü yönetebiliriz diye yüzümüze yüzümüze vuruyorlar ya deli olmamak elde değil.

Üst Alt