Bruma'nın Menajeri: "Bruma kesinlikle ayrılmak istiyor!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'nın Menajeri: "Bruma kesinlikle ayrılmak istiyor!"

tellesi sattık da ne işe yaradı ? bruma giderse gelen parayla transfer yapacağımızı mı sanıyorsunuz bruma şu an tek tutunacak dalımız giderse yandık

Hani biz futbolcuya diyoruz ya klubune baski yap fiyati kir
psv de brumayi kullaniyor
gidebilir o paralara yoksa elimizde patlama ihtimali halen var
yerine sisto ya da antepli tarzi adamlar alinirsa sorun olmaz
fakat bizde gidenin yeri dolmaz diye yazili olmayan bir kural var sanirim..

Ates olmayan yerden duman cikmaz. Oyuncu gitmek istiyor iste belli. 12 m. euro diyorum ben. Acikcasi 12 m. euroyada Bruma ayarinda bir adam bulmak zor degil bence.

Bu iş poka sarmadan kulüp önlem almalı.

Ne diyorum ya;sanki kulüpte adam akıllı yönetici var..

Ne pislik varsa brumanin manegerinde var.
Sporting ilede sorun yaşamıştı .
Sportingden bonservissiz ayrılmak için casa başvurmuştu.

HELAK OL DURSUN

Brumaya laf atanlari anlamiyorum.Yerinde kim olsa aynisini yapar.Degil Bruma Muslera,Sneijder,Chedjou vs vs bunlarin yerinde kim olsa daha iyi bir takima gider vallahi.Türkiye de sürünüyorlar. Yeteneksiz ve beceriksiz yerlilerle oynamak zorunda kaliyorlar.

Akli olan kacar.
Yok .öyle birşey, kontrat dediğin şey falım sakızından çıkan kağıt değil biz nasıl.Donk,Tarık,olOlcan, Umut"tan kurtulamıyorsak onlar da bedelini ödemeden bir.yere gidemez

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Iyi güzel 10 Milyonu getirsin de gitsin diyorsunuz da ama elimize 10 Milyon gecmiyor ki o zaman.

Bir sonraki transfer'den elde ettigimiz bonservis bedelinin %25'lik bölümü Sporting'e gidiyor. Mesela 15 Milyon bonservis alirsak, elimize 11,25 Milyon geciyor.

10 Milyon'a satarsak 7,5 elimize geciyor.

tellesi sattık da ne işe yaradı ? bruma giderse gelen parayla transfer yapacağımızı mı sanıyorsunuz bruma şu an tek tutunacak dalımız giderse yandık
Kardeş gitmek istiyorsa bir tarafını mı m yalayacagız defolsun gitsin yalan haber ise.zaten diyecek birşey yok Allahın bebesi ile Galatasaray 'ımı kıyaslayacak halimde yok

getirsin en az maliyeti kadar bonservis defolsun gitsin kontratları yüzünden gönderemediğimiz topçular yüzlerce oldu neden gitmek isteyen olduğunda kolaylık sağlansın ?

Iyi güzel 10 Milyonu getirsin de gitsin diyorsunuz da ama elimize 10 Milyon gecmiyor ki o zaman.

Bir sonraki transfer'den elde ettigimiz bonservis bedelinin %25'lik bölümü Sporting'e gidiyor. Mesela 15 Milyon bonservis alirsak, elimize 11,25 Milyon geciyor.

10 Milyon'a satarsak 7,5 elimize geciyor.
Doğru, ben ondan 20 dedim

Doğru, ben ondan 20 dedim

20'yi de kimse vermez de ama iyi bir yönetim 15 koparabilir Bruma icin. Tabi PSV bu kadar para vermez bir oyuncuya adamlarin politikasi buna karsi.

Ne heriflere ne paralar veriliyor Bruma bu sene bizde iyi bir sezon gecirirse rahatca 15 Milyona alici bulunur. 10 Milyon'a evet diyen haindir.

Üst Alt