Bruma'ya Yeni Teklif! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'ya Yeni Teklif!

16_bruma-tt-arenada-ilk-gollerini-atti_14856262171.jpg

Galatasaray yönetimi, haftaya yapılacak görüşmede Portekizli oyuncuya ileri tarihli sözleşme önerecek. İşte Galatasaray'ın Bruma için yaptığı görüşmelerden son detaylar...

Galatasaray, Bruma'nın sözleşmesini uzatmak için son hamleleri yapıyor! Bruma'nın menajeri, Galatasaray ile görüşmek için haftaya Çarşamba günü İstanbul'da olacak...

Yönetim, yapılacak bu görüşmede Portekizli oyuncunun sözleşmesini uzatmak istiyor. Şu anda 1.2 milyon euro alan ve gelecek sezonda da aynı parayı almaya devam edecek olan Portekizli futbolcunun sözleşmesine zam yapılması planlanıyor.

Sarı-kırmızılılar, Avrupa takımlarının gözdesi Bruma'yı 2.2 milyon eurosu garanti para olmak üzere, maç başılar ve bonuslarla birlikte toplam 3 milyon euro'ya ikna etmek ve sözleşmesini 5 yıla çıkarmayı hedefliyor.

Fakat yönetimin önünde büyük bir engel var. UEFA'nın koyduğu 65 milyon euro'luk limitin 63.5 milyon eurosu dolu... Bu yüzden anlaşma sağlanabilirse Bruma'nın sözleşmesi ancak gelecek sezondan itibaren geçerli olacak.

Sabah

PORTAL HABERİ

Aysal düşmanı yavşaklar hiç konuşmaz;

Bruma'yı kim getirdi, Muslera'yı kim getirdi, Sneijder'i kim getirdi.

Bu 3 ismi çıkar Galatasaray direkt Spor Toto 2. lig kırmızı grup takımlarıyla aynı kalitede.

Bu 3 ismi çıkar Galatasaray direkt Spor Toto 2. lig kırmızı grup takımlarıyla aynı kalitede.

Aysal transferleri

Muslera,Sneijder,Ujfalusi,Melo,Eboue,Riera,Drogba,Bruma bu yabancılar son yıllardaki şampiyonluğumuzda en büyük katkıyı sağlayan adamlar ve sağlamaya da devam ediyorlar.

Selçuk : yıllık 3 milyon euro sözleşmesi skandal ama ilk 2 yıldaki şampiyonluk katkısı müthişti
Burak: 5 milyon euroya alındı kar ederek satıldı. İlk yılında gol kralı oldu onunda şampiyonluktaki katkısı yadsınamaz.
Necati: Alındığında dalga geçildi ama neco şampiyonlukta müthiş katkı sağladı.
Yasin : Aysalın son döneminde alındı 4.yıldızı aldığımız sezon o da şampiyonlukta katkı sağladı.

Ek olarak

Telles: 6.5 milyona aldık kiralama bedelleriyle falan zarar etmedik hatta kar ederek sattık.
Amrabat: 8 milyona aldık. Çok büyük para verdik ama kötünün iyisi olarak en azından 4.5 milyon euro kazanç sağlayabildik.
Chedjou: Bazen iyi maçlar çıkardı ama bizim stoperimiz değil

Tutmayan transferleri

Cris ve Burdisso kiralık oyunculardı yarım dönem oynadılar ve gittiler. Hajrovic,Pandev ve Dzemaili(kötü futbolcu değildi ama bizde olmadı). Tarık Çamdal,Olcan Adın,Umut Gündoğan,Erman Kılıç

Gelelim Dursun transferlerine

Ryan Donk,Grosroys,Rodriguez,Jem Karacan,Cenk Gönen,Bilal,Denayer,Sigtorson,Emrah Başşsan,Cavanda,Josue,Tolga,Eren,Serdar,Ahmet,De Jong,Podolski,Rodrigues

Podolski adam zaten kendi kendini transfer etti yönetimin başarısı olduğunu düşünmüyorum.
De Jong katkı sağlıyor.
Garry katkı sağlayacak gibi gözüküyor.

Son düzenleme:

Bir kere haddiini bilecen kardeş!! Sevmedim diye yavşak olarak nitelendiremezsın bu 1. Saydığın tranferler hepsi F. Terim döneminde 2. Mancini dönemi tranferlerine girersek Senin gibi AYSAL SEVİCİLERE GİRER üzülürsün 3. SOnuç aysal futboltopu görse bomba sanır sen o yüzden transfer mevzusunda ekip olayını bir irdele cahilliğn son bulsun 4.

Bir kere haddiini bilecen kardeş!! Sevmedim diye yavşak olarak nitelendiremezsın bu 1. Saydığın tranferler hepsi F. Terim döneminde 2. Mancini dönemi tranferlerine girersek Senin gibi AYSAL SEVİCİLERE GİRER üzülürsün 3. SOnuç aysal futboltopu görse bomba sanır sen o yüzden transfer mevzusunda ekip olayını bir irdele cahilliğn son bulsun 4.

41 yaşında kafayı yemişsin geçmiş olsun

lan akılsız herifler cebinizden çıkartıp 1milyon euro verin uefaya yansımasın, biraz kafanız çalışsın sözleşmeyi de uzatın adamın kafasının tasını attırmayın.ikinci ribery vakasını yaşatırsanız katil olurum yeminle !

Son düzenleme:
aslında pandevi 3-4 mac oynatsak baya gol atabilirdi umut denen kabıza verdiğimiz şansı pandeve tanımadık ırkçı zihinyet hala hakim

lan akılsız herifler cebinizden çıkartıp 1milyon euro verin uefaya yansımasın, biraz kafanız çalışsın sözleşmeyi de uzatın adamın kafasının tasını attırmayın.ikinci ribery vakasını yaşatırsanız katil olurum yeminle !

Acilen islemin yapilmasini ben de savunuyorum ama bu dedigini yapamazlar , cimrilikten degil , maas haddi hesaplanirken oyunculara verilen paralar kayit altina aliyor , hulle mantigi ile bunu asamazsin

Oyle olsa FFP diye bir sey gecerliligini yitirirdi , sahipleri olan ingiliz klupleri icin hic isletemezdin

Kisaca dogru yol hemen anlasmayi yapmak , imzayi attirmak , zamli sozlesmeyi de gelecek yildan itibaren baslatmak , ama ffp kriterlerinde imzayi attigin doneme ait bir borclanma o 65 milyonluk limite mi sayiliyor ,acikcasi bilemiyorum

Emir Konya

hakli olabilirsin , ayrica dursun bu kadar gereksiz veya is yapmayan transferi ne kadar surede yapti ,aysal onun 2 kati surede yapti , fakat kiyak gectigin noktalar da olmus , ontivero ? salih dursun ? veysel sari ? Dusunsem daha da cikar , endogan filan .. ama aysaldaki sorun cok veya basarisiz olan transfer yapmasi degil , kim ne istiyorsa onu odemesiydi

selcuk burak net maaslari 3,5 u buluyor , sozlesme 2019

tarik bonservis 4,75 , chedjou 6,3 , olcan 4 , burak 5 , salih 2,75 ,hayrovic 4,5 ...

Daha uzar gider, toplasan yol olur , senelik ucretler de yine hep uzun vadeli , hem yuksek

Burada ben yabanci limitini de 100% bir kistas saymiyorum , yabanci limiti sebebiyle olcan a 4 milyon odenir mi , selcuk burak a 5 sene guvenilir mi ? Birak 2 sene yap , iyi oynarsa uzatirsin , uzatmiyorsa ,kacacaksa da kacsin , bulunmaz hint kumasi mi , 2 sene oynattigindan mutlu olursun giderse gider

ayrica fb , biz hatta bjk gibi camialardan oyle parayi begenmeyip gitme de bu kalibredeki adamlar icin kolay degil o kadar

Brumadan yeterince istifade edemedik , mutlaka tutmak gerekiyor , tutamiyorsak , kafaya koyduysa da satmak gerekiyor , odenen 13 milyon heba olmasin . 2 sezon sakatti , fakat bu son cikisi ile tam palazlanma arefesinde ,bu sene CL de olmamamiz avantaj ,fazla goze batmadan (ispanyadaki gibi) hemen sozlesme sunsak iyi olur

Konusulan rakamlar da gayet normal , bu yas ve bu yetenege gore . Rodriguez Bruma nin yerini dolduramaz , birbirlerinin alternatifi degiller ,bilakis beraber oynamalarini savunuyorum

Aysal transferleri

Muslera,Sneijder,Ujfalusi,Melo,Eboue,Riera,Drogba,Bruma bu yabancılar son yıllardaki şampiyonluğumuzda en büyük katkıyı sağlayan adamlar ve sağlamaya da devam ediyorlar.

Selçuk : yıllık 3 milyon euro sözleşmesi skandal ama ilk 2 yıldaki şampiyonluk katkısı müthişti
Burak: 5 milyon euroya alındı kar ederek satıldı. İlk yılında gol kralı oldu onunda şampiyonluktaki katkısı yadsınamaz.
Necati: Alındığında dalga geçildi ama neco şampiyonlukta müthiş katkı sağladı.
Yasin : Aysalın son döneminde alındı 4.yıldızı aldığımız sezon o da şampiyonlukta katkı sağladı.

Ek olarak

Telles: 6.5 milyona aldık kiralama bedelleriyle falan zarar etmedik hatta kar ederek sattık.
Amrabat: 8 milyona aldık. Çok büyük para verdik ama kötünün iyisi olarak en azından 4.5 milyon euro kazanç sağlayabildik.
Chedjou: Bazen iyi maçlar çıkardı ama bizim stoperimiz değil

Tutmayan transferleri

Cris ve Burdisso kiralık oyunculardı yarım dönem oynadılar ve gittiler. Hajrovic,Pandev ve Dzemaili(kötü futbolcu değildi ama bizde olmadı). Tarık Çamdal,Olcan Adın,Umut Gündoğan,Erman Kılıç

Gelelim Dursun transferlerine

Ryan Donk,Grosroys,Rodriguez,Jem Karacan,Cenk Gönen,Bilal,Denayer,Sigtorson,Emrah Başşsan,Cavanda,Josue,Tolga,Eren,Serdar,Ahmet,De Jong,Podolski,Rodrigues

Podolski adam zaten kendi kendini transfer etti yönetimin başarısı olduğunu düşünmüyorum.
De Jong katkı sağlıyor.
Garry katkı sağlayacak gibi gözüküyor.
Poldiyi Duygun zamanında Apo ayartmıştı. Hamza nın geldiğinde kış transfer döneminde alacaklardı ama kontenjanı boşaltamadılar yani yeni bir yabancı oyuncuya yer yoktu. Bunu bizzat bir röportaj da söylemişti, kısmetse yazın alacağız dedi ve sonra Dursun başkan oldu Poldi transfer oldu.

Yoksa onu da alamazdı Dursun. Armut piş ağzıma düş oldu yani.

Son düzenleme:
Acilen islemin yapilmasini ben de savunuyorum ama bu dedigini yapamazlar , cimrilikten degil , maas haddi hesaplanirken oyunculara verilen paralar kayit altina aliyor , hulle mantigi ile bunu asamazsin

Oyle olsa FFP diye bir sey gecerliligini yitirirdi , sahipleri olan ingiliz klupleri icin hic isletemezdin

Kisaca dogru yol hemen anlasmayi yapmak , imzayi attirmak , zamli sozlesmeyi de gelecek yildan itibaren baslatmak , ama ffp kriterlerinde imzayi attigin doneme ait bir borclanma o 65 milyonluk limite mi sayiliyor ,acikcasi bilemiyorum

yok ya bu adamlar bu işi bilmiyorlar fazla aristokratizmin cefasını biz çekiyoruz, fenerbahçe beşiktaş hatta trabzon bu işleri yapıyor yetmiyor uluslararası transfer şikesi yapıyorlar alenen.
Bruma demek 20-30 m kar demek hem de 1 sene içerisinde.120m tl yahu trink para , şu an bruma'nın sözleşmesini devredelim desen TR'den 10 tane köy ağası çıkar ben alayım diye.

Üst Alt