Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Far Cry 5 malum ortamlara düşmüş beylers.

oyun harbiden çok sağlam,sömürün

Sen zengin değil miydin yav malum ortam falan ne iş ? :D

Oyun güzel, hikayesi içine çekiyor ama fazla kolay gibi geldi bana... Hiç sağla solla silah almayla, craft ile vs uğraşmadan dümdük başladığın gibi bitirebiliyorsun oyunu. Mainstream oyunların genel problemi gerçi bu.

Sen zengin değil miydin yav malum ortam falan ne iş ? :D

Oyun güzel, hikayesi içine çekiyor ama fazla kolay gibi geldi bana... Hiç sağla solla silah almayla, craft ile vs uğraşmadan dümdük başladığın gibi bitirebiliyorsun oyunu. Mainstream oyunların genel problemi gerçi bu.

Bu zenginligi nsl yaptim saniyorsun abim. 1 oyuna 350 lira vermem ?

Hangisini oynamalıyım ? :p

a5o2W6L_460swp.webp

Playstation 1 ve 2 de cocuklugumun oyunuydu Crash Bandicoot. Hastasiydim.

PS4 icin Crash Bandicoot N'sane Trilogy diye 3 tane eski oyunu yeniden düzenlemisler bir araya getirmisler. Uzun zamandir biliyordum almayi düsünüyordum ama zamanim olmadigindan almamistim, siparis verdim yarin geliyor bayagi bir zaman gecirecegimi düsünüyorum bununla önümüzdeki günlerde :hat:

Oyunu gördügümde cocuk gibi sevinmistim vallah.

Playstation 1 ve 2 de cocuklugumun oyunuydu Crash Bandicoot. Hastasiydim.

PS4 icin Crash Bandicoot N'sane Trilogy diye 3 tane eski oyunu yeniden düzenlemisler bir araya getirmisler. Uzun zamandir biliyordum almayi düsünüyordum ama zamanim olmadigindan almamistim, siparis verdim yarin geliyor bayagi bir zaman gecirecegimi düsünüyorum bununla önümüzdeki günlerde :hat:

Oyunu gördügümde cocuk gibi sevinmistim vallah.

164 tl tr fiyatı :D

$35.68 Tr fiyatı
Ruslara hep kıyak geçiyorlar $22.54

Biz size göre ucuz alıyoruz ama Tr nin de yaşam standartları vs derken almak zor bu tarz oyunları
Ben genel olarak pahalı buluyorum oyunları. Bir oyuna 50-60 € vermek mantıklı gelmiyor bana.

Zaten ben oynamıyorum fazla. Küçük kardeşime PS4 almıştım. Almışken biraz da ben kullanayım dedim aldım bu oyunu :D

Yoksa öyle fazla oynadığım yok. Denk geldi mi Fifa falan oynarım arkadaşlar turnuva falan yaptı mı.

sent via GSC

Uğur kardeşimle Project Zomboid oynadık, oyundaki rekorumuz 4 saat hayatta kalmak. Tabi 4 saat derken gerçek hayattaki saat değil, oyun saati. Gerçekte 3 dakika falan ediyor :)

Üst Alt