Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ha şimdi anladım kınık olayı
takasladıktan sonra kütüphaneye felan oyun nasıl geliyor

Link atarlar büyük ihtimal onu mailinden açacaksın kod verecek sana sonra o kodu Steam'den ekleyeceksin ya da direk kod atarlar yine aynı şekil

Eski hızlı zamanlarım olsa yapardım yav böyle bir şey olduğundan haberim bile yoktu. Bu arada bu rdr 2 ne ne sokuk bşr oyun ya 300 küsür lira para verdik oyuna giremiyoruz anasını satayım hata veriyor, zaten niye ultimate edition aldım onuda çözebilmiş değilim rom içeceğimde kredi kartını saklamam lazım, geçende star wars bilmem ne almışım 400 liraya iade etmeye çalışıyorum 🤣🤣🤣

Bu arada origin steam gibi değilmiş öyle şakkadanak refund olmuyor, kafam ayık olmadığından oyunun önsipariş olduğunu farketmemişim, ön sipariş oyunu iade alırlar heralde.

Eski hızlı zamanlarım olsa yapardım yav böyle bir şey olduğundan haberim bile yoktu. Bu arada bu rdr 2 ne ne sokuk bşr oyun ya 300 küsür lira para verdik oyuna giremiyoruz anasını satayım hata veriyor, zaten niye ultimate edition aldım onuda çözebilmiş değilim rom içeceğimde kredi kartını saklamam lazım, geçende star wars bilmem ne almışım 400 liraya iade etmeye çalışıyorum 🤣🤣🤣
Launcherı çok sıkıntılı. Büyük ihtimalle ondan kaynaklanıyor bu problemler. Umarım steame çıkınca bunlarla yüz göz etmezler ama oyun manyak bişey sanki abi :asd:

Üst Alt