Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yeni bir oyun değil ama Resident Evil 7 Biohazard oyununu indirdim oynuyorum. Oyun saf manyaklık lakin severiz hamdolsun. Tırsa tırsa da olsa oynuyorum. Gerçi youtube videolarını seyretmiştim lakin oyunun atmosferini bir de kendim yaşamak istedim. Hakikaten hayatımda gördüğüm en sağlam korku oyunlarından birini yapmış herifler. Müthiş bir atmosferi var. Birkaç ay önce oynadığım Alien Isolation oyununu da bu kategoriye koyarım. Herifler bu işi biliyor.

Resident Evil oyun serisini daha önce hiç oynamamıştım. Konusunu az çok bilsem de seriye dair bir bağlılığım yok. Ben daha çok Silent Hill oyuncusuyumdur. Lakin bu oyunun lezzeti bir başka olmuş. Jack Baker karakterini yazan herif sağlam rahatsızdır eminim. Kendisini gördüğüm anda yaldır yaldır kayıt odasına koşuyorum. Yusuf yusuf sesleri duvarlarımı inletiyor.

Ey gidi Silent Hill 2 & Homecoming ve Clive Barker's Undying'lerden nerelere geldik.
Yenisi geliyo 5 Mayısta. Dehşet duruyo

@Erman Türker @Berke Karabacak

PC için demo yeni yayınlandı. Denemek istiyorsanız bakabilirsiniz;
PC

PS

XBOX

PC

PS

XBOX
1619846880760.png

PC

PS

XBOX
Maalesef benim makine kaldırmaz renktaşım. Kaldırsa demoyu değil şu ana kadar gelmişken oyunu bekler onu oynardım. RE7'yi bile orta ayarda zar zor oynuyorum. Bilgisayarım yeni değil maalesef.

Dimitrescu ablamız, Freddy Kreuger bıçaklarını böğrümüze böğrümüze soksun çok isterdim ama maalesef.

Maalesef benim makine kaldırmaz renktaşım. Kaldırsa demoyu değil şu ana kadar gelmişken oyunu bekler onu oynardım. RE7'yi bile orta ayarda zar zor oynuyorum. Bilgisayarım yeni değil maalesef.

Dimitrescu ablamız, Freddy Kreuger bıçaklarını böğrümüze böğrümüze soksun çok isterdim ama maalesef.
Az önce i5 6600K & GTX970 ile ayarları kurcaladıktan sonra 60 frame ortalamayı yakaladım. Boyutu da düşük zaten, bence bir deneyin :hat:

20210502043001_1.jpg

Titanfall 2 ye başladım.Transformers sevenler varsa kesin oynasın.Özellikle vuruş hissiyatı çok iyi
Respawn var zaten işin içinde. Şahane bir oyun. Multiplayer tarafı çok keyifli ama hikayesi de çok güzel. İlk oyunda hikaye yoktu. Respawn'ın en iyi yaptığı şeylerden birisi sinematik sahneler ki bu oyunda da bolca mevcut. Mekanikleri olsun, hikaye sunumu olsun, diyaloglar olsun oldukça keyifli bir oyuna adım atmışsınız. İyi eğlenceler :hat: Respawn'ı bilmeyenler için söyleyeyim; CoD'u CoD yapan ekibin kurucularının kurduğu bir stüdyo.

Respawn var zaten işin içinde. Şahane bir oyun. Multiplayer tarafı çok keyifli ama hikayesi de çok güzel. İlk oyunda hikaye yoktu. Respawn'ın en iyi yaptığı şeylerden birisi sinematik sahneler ki bu oyunda da bolca mevcut. Mekanikleri olsun, hikaye sunumu olsun, diyaloglar olsun oldukça keyifli bir oyuna adım atmışsınız. İyi eğlenceler :hat: Respawn'ı bilmeyenler için söyleyeyim; CoD'u CoD yapan ekibin kurucularının kurduğu bir stüdyo.
Respawn adamdır üstad...

Üst Alt