Bu başlık 1 günde 10.000 lerce hit alır... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu başlık 1 günde 10.000 lerce hit alır...

Cevap: Bu başlık 1 günde 10.000 lerce hit alır...

fenerbahçe Türk futboluna diklenmiştir ama dik kalamamıştır.

Galatasaray Türk futboluna diklenmeden dik kalmıştır.

Fenerbahçe Beşiktaş'ın iade ettiği ZTK Kupası'na göz dikti. Yapılan açıklamada Nihat Özdemir "30 yıllık özlemimizi gidermek için her yolu deniyoruz" dedi. :D

Bank Asya 1. Ligi ekiplerinden fenerbahçenin 2021-2022 sezonunda tavşanlı linyitspor ile oynadığı ve 4-3 kazanarak küme düşmekten kurtulduğu karşılaşmada şike yaptığı tespit edildi.

Bu sezonu 10 gol, 12 asist gibi çarpıcı bir istatistikle noktalayan Mustafa Sarp, Galatasaray'ın yeni kaptanı oldu. Eski kaptan Arda, Mustafa Sarp hakkında şunları dedi: "Mustafa Sarp aramıza katıldığı günden itibaren liderliğini kabul ettirdi ve takımımıza büyük kattkılar verdi. Benden çok daha iyi oynadığı için kaptanlığı onun hak ettiğini düşünerek görevimi ona devrettim. Onunla gurur duyuyorum. EPL'de M. United ve Chelsea gibi takımların dikkatini çekiyor. Ama o Galatasaray'da uzun yıllar futbol oynamak istiyor. Ona saygı duyuyor ve onu tebrik ediyorum."

:)

Cristiano Ronaldo Barcelona'da !! ve ya Fenerbahçe Yerel Liglere düşürüldü !!

Fenerbahçe istediği aldı. 10 yıldır çıkamadığı 3.lige bütün parası olan 1000 doları rüşvet vererek çıktı. Taraftarlar mutluluktan uçmaya başladılar.

ŞOK! Fenerbahçe ezeli rakibi Yeni Malatyaspor yenmeyi başardı. Basın toplantısında ilk defa yendiklerini gururla söyleyen başkan aziz yıldırım duygulandı ve gözyaşlarına boğuldu. Ağzından çıkan son kelime ise "Yıllardır ben bunu bekliyordum" dedi.

Üst Alt