Bu Fotoğraflar G.Saray'ı Karıştıracak - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Fotoğraflar G.Saray'ı Karıştıracak

Cevap: Bu Fotoğraflar G.Saray'ı Karıştıracak

genç adamlar gezecekte tozacakta, galatasaray böyle şeylerle karışmaz içiniz rahat olsun...

Fotoları gördüm şok olsum. Sercan harbi Emre'ye çok kötü örnek oluyor.3. sınıf hatunlarla takılıyorlar.Sporcusun iyi para kazanıyorsun koluna taktığın kızlara bak.Tam leşşşşşşş.:(

bizim medya ne kadar meraklı insanların özel hayatlarını, yatak odalarını kurcalamaya. bi gün bi tanesinin başına yanlışlıkla bi iş gelcek ondan sonra akıllancaklar.:D:D

Biz de Emre'nin fiziğinin neden gelişmediğini tartışıyoruz.. Adamın iliğini süzer o siyahi arkadaş :evilsmile:

haber degeri yok.. sacma sapan isler..

bu arkadaslar bunlari yaparsa degil, yapmazsa haber olur..

ya hatunlarla yapmayip da kuyt gibi takim arkadaslarina saldirsalar ne olacak :asd:

sercan futbolunu geliştiremiyor bari şu hatunlar konusunda biraz ilerleme kaydetsin. ne zaman görsem peksimetlerle takılıyor.:asd::asd:

Yarasın aslanlarıma.Götürün..Özellikle emre sen.Sonuna kadar hakettin kedinin kralını

Tamam güzel diyorsunuz ancak Fatih Terim zamanında gece klübüne giden futbolcularına tepki olarak hesabı ödeyerek mesaj göndermiş bir adam.

Bence buna da tepkisiz kalmayacaktır diye düşünüyorum..

Yapsınlar tabii ki ama en azından gizli saklı yapsınlar,sonuçta burası Türkiye...

Hele Sercan örneği var iken yakışır Emre'ye demek abesk biraz....

Tamam güzel diyorsunuz ancak Fatih Terim zamanında gece klübüne giden futbolcularına tepki olarak hesabı ödeyerek mesaj göndermiş bir adam.

Yapsınlar tabii ki ama en azından gizli saklı yapsınlar,sonuçta burası Türkiye...

abi yapsınlar ama gizli saklı yapsınlar demişsin. ne yapmışlar ben hiç anlamadım. altı üstü kızlar var yahu yanında. adamları yatakta basmamışlar:asd:

çok kızdım gerçekten şuan öfke doluyum çok kötü şeyler konuşucam

ama 2 çift lafım var sercan la emreye

​beni niye çağırmadınız oğlum :(

Adamlar napsın bütün gün evde mi otursunlar.Çıkıp ferahlasınlar ki maçta Enginvari hareketler yapmasınlar.Ama bu Emre'de de bi sapıklık yok değil hani.Zaten böyle ufak tefek sevecen adamların enteresan hareketleri oluyor.Bizim unide de bi arkadaş vardı sezsiz sakin bir çocuk ama adamda bi zenci hatun fantazisi vardı sorma gitsin.Zenci görsün hemen peşine takılıyordu.

Fatih Terim'in her dediği her yaptığı doğru mu?

Emre çok çalıştığını bariz bir şekilde gösteriyor.Ama Sercan bitik bi adam.Karı kızı bitmez bunun.Bunun yanından uzaklaştırmak lazım.Helin Avşar bile bundan artık yorulduğu için ayrılmış;) Zaten kesin Sercan aramıştır Emre'yi oğlum gel 2 hatun var diye, Emre zencoyu görünce dumura uğramıştır.:D

karıştıracak ne var lan adamlar yatar da kalkarda eğlenirde size ne

Üst Alt