Bu oyuncu kim olabilir ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu oyuncu kim olabilir ?

Cevap: Bu oyuncu kim olabilir?

Baros niye yolcu olsun..Karan ve Nonda'nın gidecegini sagır sultan biliyor..Seneye hemen hemen bütün yabancılar gidiyor Baros ve Kewell garanti sadece...Bence çok gizli tutulan revizyonlar olacak..

Yönetim gelecek yıl baros'un yanına forvet arıyor siz baros gidebilir diyorsunuz:D

Kişisel tahminim voronin çün berlinden ayrılacagını söyledi..Liverpool ise listeye koyacak onu:)

Baros niye yolcu olsun..Karan ve Nonda'nın gidecegini sagır sultan biliyor..Seneye hemen hemen bütün yabancılar gidiyor Baros ve Kewell garanti sadece...Bence çok gizli tutulan revizyonlar olacak..

Yönetim gelecek yıl baros'un yanına forvet arıyor siz baros gidebilir diyorsunuz:D

Kişisel tahminim voronin çün berlinden ayrılacagını söyledi..Liverpool ise listeye koyacak onu:)

senin memleket ordu idi herhalde, o zaman soru sorayım bruno hakkında,canlı bir kac mac izledinmi,sol ayağı cok iyi biliyorumda oyun icindeki sürekliliği,hızı,gücü nasıl,izlediyse bir yorum rica edelim...

Babel,Lucas,Xabi falan imkansız ötesi.Voronin de zor ama olmaz diye birşey yok.Belki kanada Pennant düşünülebilir.Kimsenin kötü diyebileceğini sanmıyorum.Gerçi kimi alsak bizde oynar gibi bi durum var. :D

En oluru ve en güzeli philip degen bence gözümüz kapalı alalım sağ beke sabriyi de yollayalım gitsin.

Bir kere daha soruyum, bu 'roportaji' duyan veya goren biri varmi.. cunku ben bunu kendim duymadim. ASY.NET'te biri yazmis transfer topic'inde.

Valla eski bir Liverpool'lu Michael Owen olabilir. Sezon sonu sozlesmesi bitiyor, ki zaten boyle sakatlik gecirmis oyunculari almaya cok merakliyiz.

voronin için pazarlık yapıyorlar bir ulusal kanalda muhabir arkadasım var oda dogruladı voronin için gorusuldugunu... birde Philipp Degen ismi de ortaya atılmıs ama ne olur bilinmez tabiki

Üst Alt