Bu Sefer Florya'ya Gitmeyin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Sefer Florya'ya Gitmeyin

bugün ne olduysa bizim sayemizde oldu başkanı yollattık, başkan getirttik, hocayı getirttik ve biz dedikten 1-2 gün sonra oluyor bunlar :) biz ne dersek o
siz sucuk diye kendinizi avutun
hadi yav ? 2 senedir canla başla genç galatasaray oluşumunun ve sosyal medyadaki temsilcilerinin yarattığı muhalefet ile kazanıldı bu zafer.Sandıkta çıkan farkın sebebi bu oluşumun özverisidir , ua çıkıp son dakika rüzgar nereye eserse bıkbık açıklama yaptı diye değil.
yanlış anlama sana kızmıyorum takılıyorum sadece.

ama uA yı yöneten reisçi kesime gıcığım.

Değişen bir şey olacağını sanmıyorum. Kadıköy deplasmanına, 2011-2012 senesindeki gibi çok daha iyi bir takımla ve "Mağlubiyet ve beraberlikte şampiyonluğu kaybediyoruz, ancak galibiyet ile şampiyon olabiliyoruz" matematiksel gerçeği ile gidersek kazanabiliriz diye düşünüyorum. Bu şartlar oluşmadan zor gibi görünüyor. Play-off gibi bir saçmalıkta artık olmayacağına göre o da ancak ligin son maçının fb deplasmanı olması ile olabilir ki ligin son maçını Fb - Galatasaray yapmazlar kolay kolay sanmıyorum.

Ucunda kupa olmadığı sürece o statta biraz zor yeneriz bunları, lakin ucunda kupa görünce Beşiktaş görmüş Bayern Münih gibi oluyoruz. :D

hadi yav ? 2 senedir canla başla genç galatasaray oluşumunun ve sosyal medyadaki temsilcilerinin yarattığı muhalefet ile kazanıldı bu zafer.Sandıkta çıkan farkın sebebi bu oluşumun özverisidir , ua çıkıp son dakika rüzgar nereye eserse bıkbık açıklama yaptı diye değil.
yanlış anlama sana kızmıyorum takılıyorum sadece.

ama uA yı yöneten reisçi kesime gıcığım.

açıkçası bende sevmiyorum reis meis olaylarını ne zaman reisle ilgili beste girseler söylemem ben. bende sana takılıyorum abi xd

Üst Alt