Bu Sezon Bir Başka Güzel Olacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Sezon Bir Başka Güzel Olacak!

brumanın yeri dolmaz

sneijderin ölüsünün yaptığı gol/asisti mal belhandanın en iyi hali yapamaz

gomis yılda 17 gol 10 asist falan yapabilecek mi göreceğiz

sneıjder o gol ve asistleri hangi maçlarda yapmış bir bak bakalım . iki senedir hiçbir zor maçımızda olmadı adeta 10 kişiydik . sola hapsolup kayboluyordu .
fizik bitmiş koşu bitmiş çalım bitmiş füze gibi şutları bitmiş.
orta sahaya ve geriye takviye yapılırsa gomis daha fazla katkı verir.
enseyi hemen karartmamak lazım ben ümitliyim ama transferler gerekli uyum gerekli.

Fatih Uluışık;9258025[B' Alıntı:
]sneıjder o gol ve asistleri hangi maçlarda yapmış bir bak bakalım .[/B] iki senedir hiçbir zor maçımızda olmadı adeta 10 kişiydik . sola hapsolup kayboluyordu .
enseyi hemen karartmamak lazım ben ümitliyim ama transferler gerekli uyum gerekli.
bi susun artık be bi susun

hangi maçlarda yapıp durmuş diyip durmayın

sanki ligte manu, barca falan vardı

aynı takımlar ligte yine var göreceğiz bel bağladınız belhandayı

tam 1 çöp

Genel olarak fikirlerimi söyleyeyim;
- Tudor geçtiğimiz sezon oyuncu tercihlerinde hata yapmış olsa da bu sezon kendi kurduğu kadroyu nasıl yöneteceğini görmek gerekir. Başaracak diye umuyorum, güveniyorum.
- Yeni transferler kaliteli ve bence başarılı olacaklar. Kapalı kutu diyemeyiz. Sanırım ön libero, sağ bek, sol bek, kanat gibi mevkilere transferler yapılacak. Feghouli ve Konoplyanda olursa çok faydalı olur diye düşünüyorum.
- Sneijder kalsaydı bu kadro ile uyum sağlar ve çok alternatifli bir orta sahamız olurdu. Geçtiğimiz sezon bir çok maçta disiplinsiz ve istikrarsız olması konusundaki eleştiriler doğrudur. Fakat nihayetinde Sneijder...
- Dursun Özbek için çok fazla söze gerek yok. Bu son şansı eğer eline yüzüne bulaştırırsa teneke bağlanıp gönderilir.

Ben tüm olumlu ve olumsuz yanlarına rağmen bu sene başarılı olup Uefa Avrupa Liginde de önemli bir mesafe kat edeceğimizi düşünüyorum.

sneıjder o gol ve asistleri hangi maçlarda yapmış bir bak bakalım . iki senedir hiçbir zor maçımızda olmadı adeta 10 kişiydik . sola hapsolup kayboluyordu .

Buyur oku.

Sneijder ve Oyun İçi Etkinliği

bi susun artık be bi susun

hangi maçlarda yapıp durmuş diyip durmayın

sanki ligte manu, barca falan vardı

aynı takımlar ligte yine var göreceğiz bel bağladınız belhandayı

tam 1 çöp
Tek bacaklı bir Sneijder'in yapabileceği kadar asist yapar umarım Belhanda.

Tahminim yeni bir takıma gelmiş olmanın gazıyla ilk 4-5 hafta birşeyler yapmaya çalışır burda methiyeler düzülür sonrasında hep beraber sövülür.

maç 90 dk . genele bakmak lazım .
yoksa saniyelik hamleleri pasları selçuk da sabri de yasin de yapıyor. hepsine de çok güzel video ayarlar birini alves birini bruyne birini de bale gibi boyayabilirsin .
ben maçları izledim sneıjder beni kanser etti iki senedir. diğer ikisi zaten malum .
tek taraflı video değil maçların tamamına bakmak lazım .

Hem büyük maclarda hic yok diyorsun hem de 90 dakikaya bakmak lazim diyorsun. Adamin maclar icinde yarattigi pozisyonlari gösteriyorum ama yetmiyor. Futbol takim oyunu, Yasin Garry Bruma Poldi Josue paslari gole cevirseler büyük maclarda etki yapti ama bu sefer de gol atamadi diye elestireceksiniz.

Tutarli olmak lazim.

Hem büyük maclarda hic yok diyorsun hem de 90 dakikaya bakmak lazim diyorsun. Adamin maclar icinde yarattigi pozisyonlari gösteriyorum ama yetmiyor. Futbol takim oyunu, Yasin Garry Bruma Poldi Josue paslari gole cevirseler büyük maclarda etki yapti ama bu sefer de gol atamadi diye elestireceksiniz.

Tutarli olmak lazim.

bak ben sneıjder düşmanı biri değilim katkıları da olmuştur saygı duyarım ama kesinlikle sizin beklentilerinizin çok altında bunu fark edin .
* hem bir yaş yaşlandı
* idman kamp görmedi
* kondüsyonu iyice düştü.
* göbek zaten malum .

iki senedir o varken ligi ilk üçte bitiremiyoruz . bu sene şapkadan tavşan çıkmaz. kısır döngüde dönüp duruyoruz. maç içindeki anlık pozisyonlara bakarsak işimiz var. o hesapla herkes çok iyi oyuncu olur. forvet her gelen topu atacak değil. ama sen maç boyunca hayalet olamazsın . e bir zahmet punduna getirip bir top at. kolay değil 5 milyon alıyorsun ayıp olur .

bak ben sneıjder düşmanı biri değilim katkıları da olmuştur saygı duyarım ama kesinlikle sizin beklentilerinizin çok altında bunu fark edin .
* hem bir yaş yaşlandı
* idman kamp görmedi
* kondüsyonu iyice düştü.
* göbek zaten malum .

iki senedir o varken ligi ilk üçte bitiremiyoruz . bu sene şapkadan tavşan çıkmaz. kısır döngüde dönüp duruyoruz. maç içindeki anlık pozisyonlara bakarsak işimiz var. o hesapla herkes çok iyi oyuncu olur. forvet her gelen topu atacak değil. ama sen maç boyunca hayalet olamazsın . e bir zahmet punduna getirip bir top at. kolay değil 5 milyon alıyorsun ayıp olur .

Nasil bu sene sapkadan tavsan cikmaz yahu. Takim bariz sekilde güclenirken sen niye Sneijder gibi bir oyuncuyu ilk adam olarak yolluyorsun. Bu adamin 1 sene kontrati kalmis, tam Sneijder icin beklenen ortam yaratiliyorken ve etrafindaki oyuncularin kalitesi artiyorken Sneijderi yollamak akil tutulmasidir. Bu sene kalsin kontratini tamamlasin seneye güzel bir sekilde ayrilirdik cok mu zor bu yahu.

Herkes burada neden cirpiniyor saniyorsun. Sneijderi savunan taraftarlarin ortak savunma sekli zaten etrafinin güclenmesi gerektigi yönünde. Sneijder iyi futbolcular ile oynadi mi Sneijder olur.

Cok takintilisiniz maalesef. Hala para mevzusu üzerinden gidiyorsunuz ki bu da tutarsizliktir cünkü bu takimin %90'i hak ettiginden fazla para aliyor. Diger oyuncularin kalitesi ortadayken bu göze batmiyor ama kalite olarak takimin en iyi oyunculari arasinda olan adamin parasi hep göze batiyor hep elestiriliyor.

Ikide bir Sneijder o asist ve golleri hangi takımlara karşı yapıp atabilmiş diye yazanlardan rica ediyorum, bir çok kez yalanan Talisca büyük maçlarda ne yapmış bir bakarmısınız. Niyetim tartışmak değil merak ettiğim için soruyorum çünki benim hatırladığım iki golü var, biri bize karşı yüzde doksan dokuz şans golü, birde Trabzona karşı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Nasil bu sene sapkadan tavsan cikmaz yahu. Takim bariz sekilde güclenirken sen niye Sneijder gibi bir oyuncuyu ilk adam olarak yolluyorsun. Bu adamin 1 sene kontrati kalmis, tam Sneijder icin beklenen ortam yaratiliyorken ve etrafindaki oyuncularin kalitesi artiyorken Sneijderi yollamak akil tutulmasidir. Bu sene kalsin kontratini tamamlasin seneye güzel bir sekilde ayrilirdik cok mu zor bu yahu.

Herkes burada neden cirpiniyor saniyorsun. Sneijderi savunan taraftarlarin ortak savunma sekli zaten etrafinin güclenmesi gerektigi yönünde. Sneijder iyi futbolcular ile oynadi mi Sneijder olur.

Cok takintilisiniz maalesef. Hala para mevzusu üzerinden gidiyorsunuz ki bu da tutarsizliktir cünkü bu takimin %90'i hak ettiginden fazla para aliyor. Diger oyuncularin kalitesi ortadayken bu göze batmiyor ama kalite olarak takimin en iyi oyunculari arasinda olan adamin parasi hep göze batiyor hep elestiriliyor.

yanında bruma önünde podolski vardı . bunlar boş adam değillerdi. kimleri getirseydik ? yıldızlar karmasını toplayamayız.
para meselesini dem getiririm zira korkunç bir miktar bu . o parayı alıyorsan fark yaratacaksın . kimse de kusura bakmasın .
antalya gibi takımda etoo tek başına takımı kümede tutuyor bak örneği de ortada . etoo acaba kimlerle oynuyor ?
biraz objektif olun gerçek ortada siz de farkındasınız bunun .
zaten sneıjder şu haliyle 90 dkyı mümkün değil çıkaramaz sahada yürür durur.

Üst Alt