Bu Takım ŞAMPİYON Olacak! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Takım ŞAMPİYON Olacak!

Takım cok iyi top oynasa bile kalede muslera var arkadaşlar her mac bi gol ona yazın ozan kabaga 1 penaltı yazın

Akbil için güzel tezgah hazırladılar ama ne olursa olsun hepsini üst üste koyup Şampiyonluk turu atacağız

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ulan belki Galatasaraylıdır ama bizden farklı düşünüyordur dedim hep.. Bunca sıkıntı Ozan a bile laf atıyorsan niyetin bozuk senin.. hakettiğin kelimeleri yazmak bana yakışmaz artık
Yav uza futbol fakiri bunca sıkıntıyı ben cıkarmadım sacma sapan top oynayan takım cıkardı yüreginiz yetmıyor hocaya laf etmeye burda boş yapma

''Taraftarlık güdüsü'' ne menem bir şey yahu?!. Önemli sakat ve cezalı oyuncusu yokken ve takımı sırtlayan, formda birkaç futbolcusu varken bile nasıl bir taktikle oynadığı anlaşılamayan, osuruktan rakipleri ite kaka yenebilen takım, şimdi yarı yarıya eksik ve tek bir formda oyuncusu kalmamışken yarışın içinde kalabilecek öyle mi?. Selçuk zaman tünelinden geçirilip 26 yaşındaki haliyle hortlarsa, daha lig maçı oynamamış Atalay-Celil harikalar yaratırsa, bla bla bla...Mucizelerin gerçekleşeceğine bu kadar bel bağlamak ruh sağlığına zararlıdır...

Bakalım hangi kuş beyinli 'kuş avcısı' tarafından kuş ilan edileceğim?!...

Böyle düşünmeyi çok isterdim ama yok yani olmuyor, zorlasam da olmuyor bu seneden beklentim yok. Tek tesellim diğer iki zübüğün şampiyon olamayacak olması.

Üst Alt