Bu taraftar TT Arena'da kimi izleyecek? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu taraftar TT Arena'da kimi izleyecek?

Cevap: Bu taraftar TT Arena'da kimi izleyecek?

mustafazart.jpg

Kişiler çok da önemli değildir tribüne adam çekmek için.Takım göze hoş gelen futbolu oynasın yeter.Örnek vermek gerekirse, Gerets zamanında Saidou,Sabri,Cihan gibi oyuncular vardı ama takım olabilmeyi başarmışlardı, ve her maçta yediğimizden daha fazlasını atarak şampiyonluk ipini göğüslemiştik.Şimdi şampiyonluk gibi bir hedefimiz olmayabilir ama takım olmak için iyi adımlar atılırsa ve bu doğrultuda transferler yapılırsa akıllı işler yapılmış olur.Bu da bir Galatasaray taraftarı olarak benim en çok istediğim şeylerden birisidir.Başarıya aç genç oyuncular ile takım olgusunu yakaladıktan sonra izlenmesi gereken bir takım varsa mutlaka orada taraftar sayısı artar diye düşünüyorum.

Kişiler çok da önemli değildir tribüne adam çekmek için.Takım göze hoş gelen futbolu oynasın yeter.Örnek vermek gerekirse, Gerets zamanında Saidou,Sabri,Cihan gibi oyuncular vardı ama takım olabilmeyi başarmışlardı, ve her maçta yediğimizden daha fazlasını atarak şampiyonluk ipini göğüslemiştik.Şimdi şampiyonluk gibi bir hedefimiz olmayabilir ama takım olmak için iyi adımlar atılırsa ve bu doğrultuda transferler yapılırsa akıllı işler yapılmış olur.Bu da bir Galatasaray taraftarı olarak benim en çok istediğim şeylerden birisidir.Başarıya aç genç oyuncular ile takım olgusunu yakaladıktan sonra izlenmesi gereken bir takım varsa mutlaka orada taraftar sayısı artar diye düşünüyorum.

İyi futbol iyi futbolcularla oynanır.Takım olgusu oturmuş olabilir,yetenekli olmasalar bile.Ama yetenekli oyuncularla takım olmak başarı getirir.

Arkadaşlar Stancu ile ilgili video var mı boş kaleye top yuvarlamasının dışında? Göremedim bu Rumenler ne biçim video hazırlamışlar, insan bir hareketini falan koyar,çalım falan atmaz mı bu adam acaba:)

Yok zaten ondan sadece bir biz birde Mersin İdman Yurdu istemiş Stancu'yu:)

Yani bu forumdaki ilk mesajım buna olmamalıydı ama :)

Peki karpuz mu kalecimi daha kabak çıkacak :)

Onu bunu bilmem ama bence yerli kaleci yetiştirmeli ve en önemlisi oynatabilmeliyiz. Şuanki savunma ile zaten elimizdeki kalecilerin gerçek değerini göremiyoruz. Mücize yaratmalarını bekliyoruz ama ne yeni bir Simoviç ne de Tafi veya Mondi gelmez bu takıma. Çünkü bu kalaecileride bu kadar başarılı yapan önlerinde cansiparane oyanayan savunmacılardı. O yüzden ben şuanki kalecilerimize güvenmekten başka çare olmadığını ve özellikle yabancı kadroyu başka mevkilerde kullanılması gerektiğini düşünüyorum

Artık kaliteli futbolcudan geçtim,altyapıdan oyuncu izlemek istiyorum. Zaten hiç bir iddiamız da kalmadı en azından oyuncu kazanalım.Hagi'ye tavsiyem önümüzdeki maçlarda alt yapıdan 2-3 oyuncuyu ilk 11 de oynatsın.

ne demek kimi izliycez,sarpı,ayhanı,barışı,baltayı,culıoyu,stancuyu ve buna benzer g.saray formasını hak etmeyen futbolcuları.

Üst Alt