Bu yıl patlama yapmasını beklediğiniz oyuncu kim? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu yıl patlama yapmasını beklediğiniz oyuncu kim?

Cevap: Bu yıl patlama yapmasını beklediğiniz oyuncu kim?

İsim vermek çok güç.:) Ama Elmander ve Yekta hariç tüm oyuncularımızdan üst düzey performans bekliyorum.

Her Yıl Aydın diyordum hayal kırıklığına uğruyordum bu yıl

Emre Çolak demek istiyorum :)

Sercan,Yekta,Engin,Ceyhun,Kazım'ın da aşama kaydetmesini bekliyorum :)

Çağlar'ında Hakan'ı kesmesini bekliyorum :)

Sercan,Yekta,Kazım bu 3ü patlayabilir Kazımdan eminim..

Biraz karamsar olacak ama Kazım bence bildiğimiz Kazım olacak. Pek bir patlama beklemiyorum. Sercan içinde aynı şey geçerli. Fazla bu adamla ilgili hayal kurmayalım derim.

Bunların içinde eğer şans bulursa Yekta nın patlama yapacağından hiç şüphem yok fakat ona da Terim pek sıcak bakmıyor gibi geliyor bana.

NIYE AYDIN YOK LISTEDE ???? KOSKOCA "Antremanlarin Yildizi Aydin"

saka bi yana ben Aydin dan bu sene Cok Ümitliyim..en az 5-6 Mac 11 Basliyacagini düsünüyorum bu sene BURAYA YAZIYORUM GÖRÜRSÜNÜZ...

6-7 Asist bekliyorum ayrica Aydindan

tartismasiz Hakan Balta. elini ayagini öpeyim Hakan adam kacirma yoksa herseyi berbat edeceksin. ilk 11'deki tek kötü oyuncu oldugu icin kendisini toplamali. FT'nin geldiginden sonra biraz toparlandi ama yetmez.

Ben Kazım Kazım dedim. Aslında kimi yazsak fark etmez asıl patlama beklediğim kişi Fatih Terim. Terim patlama yaparsa zaten istim üstünde olan, hepimizin aklında soru işaretleri olan yerli oyuncular minimum vasat bir performans sergilerler. İçlerinden birkaç tanesi de vasatın üzerinde performans gösterirse zaten ligi domine ederiz.

Üst Alt