Bucaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bucaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Tarık'ı piyasa yapsın diye oynatıyoruz da. İyicene piyasası düşüyor.

Dünya üzerinde hiçbir kulüp buna yıllık ücret vermez.

arkadaş bu maçlarda neden carrasco oynamıyor bunların amacı ne neden aldık biz bu kaleciyi adamın kariyeride boş değil yani.

Emrah nerede sakat mı? Tarık’ın bile oynadığı ortamda bir o girememiş kadroya, yedeklerde de yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kadrodan anladigim kadariyla Emrah Bassan ve kadro disi olan Umut Gündogan kesin gidiyor. Su macta yedek bile degiller.

Ayrica Terim de yedek kalecinin yabanci olmasini istemiyor, bu sebepten ötürü Carrasso da yolcu.

Ben kadroyu begendim , yatanlar daha cok yatmasin kadrosu bu , sutopu oynarken bir kez alt takima gonderilmis ve ilk 7 disinda kalmistim , bu tip durumlarda oyuncularin ilk amaci nasil tepe kadroda tercih sebebi olurum derdidir

terim de bunu sabote ediyor adeta , hamza daha beterini yapar hep ana 11 i ile cikardi sasirirdik ama hem o kulvarda da basari getirdi hem de umut sabri gibi gereksizlerden "bak bekleyenler var" tehdidi ile guzel verim aldi

hocayi destekleyin bosverin carassoyu

Belli ki Carrasso devre arasında yolcu. Eray'ın oynamasının tek açıklaması bu olabilir. Carrasso'dan boşalan yabancı kontenjanına birileri gelecek belli ki. Hoca kale mevkisinde 2 yabancı hakkı kullanmayı gereksiz bulmuş sanırım. Ama yedek kalecimiz yerli olsa dahi Eray olmamalı tabi o ayrı.

DR_C5nnWsAADU-h.jpg

[FONT=&quot]Yedeklerimiz: Carrasso, Serdar, Linnes, Recep, Gökay, Barış, Abdussamed, Batuhan, Ali, Denayer[/FONT]

Bu kadro oynasa ligde kume duseriz. Ve bu adamlar bizim yedeklerimiz !!!

Rezillik resmen.

Tariga verdigimiz 5 milyon bonservise hala inanamiyorum !!!! :( Çocuk okutsaydik o paraya isledigimiz sevap yeterdi !!

Son düzenleme:
Üst Alt