Buffon'dan Hakeme Tepki: "Kalbinin yerinde bir çöp var!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Buffon'dan Hakeme Tepki: "Kalbinin yerinde bir çöp var!"

Daha da beteri admirim. 12 numaradaki fanatik azizcilere döndü artık.
Antuyu yakından takip ettiğim nereden çıktı yav

Katılırım, gücü olan ezer falan diyordu, Fenerli olsa Aziz'i desteklerdi kesin.
antuya rahmet okutur

Forumda kah şakalaşıyor, kah muhabbet ediyoruz. Bundan rahatsız olmadığımı bilakis hoşlandığımı öncelikle belirtmek isterim.

Ancak bana Azizci demenizi kabul etmem! Size bu hakkı vermiyorum! Fenerbahçeli olduğumu bile iddia ettiğinizde şakaya vurdum. Ancak Azizci diyeceğinize ağız dolusu küfür etseniz bu kadar zoruma gitmez!

Kendinize gelin ve aynaya bakın ve de foruma atılan tüm postları analiz edin. Sonuç mu?

İddia ediyorum forumun %95'i Azizcidir!!!
Aziz Bey'e olan kızgınlığınızın sebebi nedir? Gergin ve sinirli olma yönünden benzer olmanız mı?

Range Rover hangi modelini kullanıyor acaba Mustafa bey?

Bence en büyüğüdür

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aziz Bey'e olan kızgınlığınızın sebebi nedir? Gergin ve sinirli olma yönünden benzer olmanız mı?

1) "Galatasaray UEFA kupasını tesadüfen almıştır." demesi.

2) Ligi manipüle etmesi

3) Medyaya müdahale etmesi.

4) Tetikçi yazarlara sahip olması ve onlara istediği her şeyi yazdırabilmesi. Misal çöp Maldona'da Türkiye'de star diye pazarlandı.

5) Şikeci olması

6) Mustafa Kemal Atatürk'ü kullanarak şike yargı sürecinde kendini aklamaya çalışması ve politik ortamın müsait olmasından ötürü bunda çok başarılı olması.

7) Cumhuriyet değerlerini kullanmasının yanında Cüppeli Ahmet Hoca'yla kanka olabilmesi

8) Taraftarına "Çatlasanız da patlasanız da ben ne dersem o olur" diyecek kadar zorba olması.

9) Sırf rakibine inat olsun diye lazım olmayan oyunculara milyon dolarlar ödemesi

10) Fenerbahçe tarihinde, kendi başkanlık tarihinde başarısı olmamasına rağmen boş konuşup büyük kulüp olduklarını alay eder gibi sık sık dile getirmesi.

ve son olarak

11)
Babam

1) "Galatasaray UEFA kupasını tesadüfen almıştır." demesi.

2) Ligi manipüle etmesi

3) Medyaya müdahale etmesi.

4) Tetikçi yazarlara sahip olması ve onlara istediği her şeyi yazdırabilmesi. Misal çöp Maldona'da Türkiye'de star diye pazarlandı.

5) Şikeci olması

6) Mustafa Kemal Atatürk'ü kullanarak şike yargı sürecinde kendini aklamaya çalışması ve politik ortamın müsait olmasından ötürü bunda çok başarılı olması.

7) Cumhuriyet değerlerini kullanmasının yanında Cüppeli Ahmet Hoca'yla kanka olabilmesi

8) Taraftarına "Çatlasanız da patlasanız da ben ne dersem o olur" diyecek kadar zorba olması.

9) Sırf rakibine inat olsun diye lazım olmayan oyunculara milyon dolarlar ödemesi

10) Fenerbahçe tarihinde, kendi başkanlık tarihinde başarısı olmamasına rağmen boş konuşup büyük kulüp olduklarını alay eder gibi sık sık dile getirmesi.

ve son olarak

11)
Babam
Açıklama için teşekkürler.

Aziz Beyin yerinde olsanız siz de onun yaptıklarını yapar mıydınız peki? Nasıl bir tutum takınırdınız, bugün güç sahibi olanları eleştirenler yarın onların yerine geçtiğinde aynı haltları yiyor malum. "Şikeci Başkan Mustafa" olarak anılma ihtimalinizi yüzde kaç olarak görüyorsunuz?

Açıklama için teşekkürler.

Aziz Beyin yerinde olsanız siz de onun yaptıklarını yapar mıydınız peki? Nasıl bir tutum takınırdınız, bugün güç sahibi olanları eleştirenler yarın onların yerine geçtiğinde aynı haltları yiyor malum. "Şikeci Başkan Mustafa" olarak anılma ihtimalinizi yüzde kaç olarak görüyorsunuz?

Aziz Yıldırım'ın yerinde olsam onun yaptıklarını yapmam! "Şikeci Başkan Mustafa" olarak anılma ihtimalin yüzde 0 olurdu!

Şu an ne yaptığımı ve "neden ne yapmadığımın" sebebini bildiğiniz için ona müsaade etmeyeceğimi bilmenizi beklerdim sevgili Keramettin TANRIVERDİ. Herkesin iktidar gücüyle sarhoş olacağı algısı çok yanlış.

Çok şükür biz sadece akşamları sarhoş oluruz bazen. Onda da biraz tebessüm etme süremiz uzar o kadar.

En güzeli de su o dk da penalti verilmez olayi. Ne alaka yani? Herif hayvan gibi girmis, icinden gecmeye calisiyor. Vermesin mi? Bu mu adalet olur. Herifin 100%lük sansinin icine et ondan sonra o dk da vermek adaletli degildir.

Kudur sikeci Juve

Üst Alt