Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

İnanıyorum hala...

Grupta sonuncu olmadıktan sonra gerisi teferruat...

Gruptan çıkabilmek adına da umudumuzu kaybetmek için bir sebep yok... Hiçbir şey bitmiş değil...

Önümüzdeki maçı almamız grupta 2.ve 3.lük için iddiamızın olup olmadığını net olarak ortaya koyacak...

Sonrasında Manu ve Braga maçlarında da ne olacağı belli olmaz...

İnanıyorum hala...

Grupta sonuncu olmadıktan sonra gerisi teferruat...

Gruptan çıkabilmek adına da umudumuzu kaybetmek için bir sebep yok... Hiçbir şey bitmiş değil...

Önümüzdeki maçı almamız grupta 2.ve 3.lük için iddiamızın olup olmadığını net olarak ortaya koyacak...

Sonrasında Manu ve Braga maçlarında da ne olacağı belli olmaz...

Oynadigimiz oyunla, puan almak zor.

3.lük hedefimiz olmalı artık. Premier lig fikstürüne bakarsak işimiz hayli zor.

Manu deplasmanda Chelsea, evinde Arsenal ile oynadıktan sonra Braga karşısına çıkacak..3 gün sonra da A.Villa maçı var. 7 güne 3 maç sıkışacak..

Yani ManU önümüzdeki maça yine rotasyon yaparak ve kasmadan oynar..Bizle yapacakları hafta bizdenönce Norwich ve bizden sonra QPR maçları var..Asılacağı maç bizimki olur..

İçimde garip bir umut var 2. olacağımıza dair ama şansa fazlasıyla ihtiyacımız var. ManU dolu dizgin gider biz de diğer iki maçı alırsak(Cluj-Braga) şansımız olur..

ya 10 puanla bitiririz yada 1 puanda kalırız.böyle bir inancım var

1-3-4 puanlar..

Hala Pollyna diyip dalga geçenler var.

Ulan 3 maç var.Puan farkı sanki 6 falan.

Biz bu gruptan en kötü 3.olarak çıkarız.

- sabreden dervis muradına ermeden gebermis

- damlaya damlaya bi bok olmaz

- gorunen koy kılavuz degil elektrik santrali ister

seklinde ozetleyebilirz

niyet (niyet ettim allah rizasi icin sükür namazi kilmaya)

tekbir (allahu ekber)

0

|/

|

|_

0

|

|

|_

sübhaneke, euzu besmele, fatiha- zammi sure

ruku (sübhanerabbiyelazim)

_0

|/

|_

secde (sübhanerabbiyelala)

_¯¯/0_

2. rekat

besmele, fatiha suresi, zammi sure

ruku

_0

|/

|_

secde

_¯¯/0_

tahiyyat, salli + barik, rabbena

0

|\

saga ve sola selam

Şöyle bir duygu var içimde.

Deplasmanda daha açık oynayacak bir Braga ve Cluj ve İçeride Garantilemiş bir Man Unt varken şansımız yüksek.

Bunlar basit.Ben daha değişik şeyler istiyorum.Daha değişik oyun.Bunlar basit bilinmiş oyunlar.Ben daha farklı istiyorum.

Tarih hayal edenleri değil, gerçekleştirenleri Yazar.. -Ali Ağaoğlu-

Bizim Real City Barca ile falan yapmamız lazım:tiphat: Onlara karşı daha rahat oynarız.Bu kadar katı savunma yapma düşüncesiyle çıkmazlar herhalde onlarda artık :eek:

Biz kötümü oynuyoruz?

Evet,

man u karsinda iyi oynadik. Ama braga ya karsi birsey yapamadik, admalar 1 attaga cikiyolar gol pozisyonu buluyorlar. Biz hayla ayni taktik. Kanata pas, adam gec, onune bir adam ciksin, geri pas, diger kanati dene, olmayinca defansa don, forvete dogru havadan pas.

Hava yagmurluydu, top surmek zor ama sen 70 orta acarsan bunun yarisindan cogu forvetlere bile gelmezse, kotu oynamisindir. Oyunu bu kadar kontrol edipte sadece 5-6 gol pozisyonu bulursan cok kotu oynamisindir.

Hacı burası ş.ligi nice takımlar sonunculuktan gelip gruplardan çıktı bu ilk defa olmayacak ama bırakın ş.ligi hevesini. Bu takım alışma döneminde Avrupa ligine gidip gidip pişmeli takım.

Evet,

man u karsinda iyi oynadik. Ama braga ya karsi birsey yapamadik, admalar 1 attaga cikiyolar gol pozisyonu buluyorlar. Biz hayla ayni taktik. Kanata pas, adam gec, onune bir adam ciksin, geri pas, diger kanati dene, olmayinca defansa don, forvete dogru havadan pas.

Hava yagmurluydu, top surmek zor ama sen 70 orta acarsan bunun yarisindan cogu forvetlere bile gelmezse, kotu oynamisindir. Oyunu bu kadar kontrol edipte sadece 5-6 gol pozisyonu bulursan cok kotu oynamisindir.

Anladım, adamlar bir atağa çıkıp gol atması bizim kötü oynadığımızın göstergesi..

Ve kapanan takıma 5-6 gol pozisyon bulmamızda kötü oynadığımızın göstergesi..

Hocam takdir ediyorum sizi.. :yenieek:

Ama yavaş yavaş takımın performansı artmaya başladı.Birazcık daha hücumda iyi gibiyiz.Takım yavaş yavaş oturuyor.Zor dönemi atlatırız Kayseri maçıyla.

Üst Alt