Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler... - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Bir gün ( umarım yakın gelecekte:) ) Fatih Terim Şampiyonlar Ligini kavrayabilecek, o güne kadar durmak yok, Hep destek Tam destek.

Sonuna kadar inanıyorum zaten bu sezon gruptan çıkmak başarı sayılmalı bence , Uefa'ya gidersekte bir Çeyrek , Yarı Final görülmeli kanaatindeyim , ama Uefa kesmiyor artık 3 maçtan 9 puan çıkartacak güçteyiz buna inanıyorum.

2.Tura yükseleceğiz İnşallah Şampiyonlar Ligi'nde.

Tarafsız bir UEFA yetkilisi şu 3 maçımızı izlese bizi direk gruplardan çıkarır heralde.3 maçtır başımıza gelmeyen kalmadı :)

M.united deplasmanında daha ilk dkdan penaltımız verilmedi Umut sakatlanıp çıktı 3 tane direkten dönen topumuz kaçırdığımız pozisyonlar cabası

Braga maçında oyun üstünlüğümüz olduğu halde bir türlü beklediğimiz golü bulamadık

Cluj maçında rakibin taca çıkması gereken topu kendi savunmamıza çarpıp gol oluyor.O dkdan sonra penaltıyı atamıyoruz üstüne bide çocuk havuzuna dönen zeminde top oynamaya çalışıyoruz 78 orta açıyoruz ikinci yarı topa dokunamıyor rakip oyuncular. Muslera yere yatmadan maçı tamamlıyor ama gene galip gelemiyoruz

Kurşunmu döktürsek nazaramı geliyoruz nedir anlamadım :eek:

Futbolda gol atmazsan kazanamazsın. Taraflı olan ben bile 3 maçımızı da izlememe rağmen Galatasaray'ı gruptan çıkarmam senin verdiğin örneği düşünecek olursak.

80 dakka ayağında top tutmak marifet değil. O topu doğru kullanmak marifet

Futbolda gol atmazsan kazanamazsın. Taraflı olan ben bile 3 maçımızı da izlememe rağmen Galatasaray'ı gruptan çıkarmam senin verdiğin örneği düşünecek olursak.

80 dakka ayağında top tutmak marifet değil. O topu doğru kullanmak marifet

Dediğin gibi golü bulamazsan ne kadar üstün oynarsan oyna bir anlamı kalmıyo.3-4 sezon sonra kimse bu maçta oynanan futbolu hatırlamaz ama skor sonuçlar hep akıllarda kalır.Ancak oyun mantelitemizde bir sorun yok birçok futbolseverin zevkle izlediği beğendiği istediği şekilde oynuyoruz tek eksik bitirici bir forvet

Uefa'ya gidersek yalnız, en kötü çeyrek falan yaparız.Tutturursak kupayı da alırız ama Atletico,Lyon falan var :)

İnanıyorum bu takıma !!!

Allah'ın izniyle Çarşamba günü galip gelip bu gruptan çıkacağız...

Ben takımımızı Dortmund a çok benzetiyorum...Dortmund 99dan sonra çöküşe geçti...Bizde 2000li yıllar sonrasında çöküşe dur diyemedik...Dortmund geçen sezon grupta 4 puanla sonuncu oldu..O seneyi tecrübe kazanarak geçirdiler...Bu sene Dortmund ölüm grubunda lider...Bizde inşallah seviyeyi yükselticez

Cluj takımında daha iyiyiz.Romanya da biz kazanırız ama grup tan çıkmak zor

bakalim insallah kazaniriz oyuncularin moralleri yerine gelir.. ama yenemezsek avrupa ligine bile gitmek zor bana kalirsa :sad007:

Ben Braga'ya yenildiğimiz maçtan sonra bu gruptan çıkmak için son maça kadar şansımızın olduğunu ifade etmiştim.Bu dördüncü maçlar gruptan çıkmak için kaderimizi belirleyecektir.Cluj'u biz,Braga'yı da M.United yenerse ve kalan son iki maçta Elmander ve Felipe Melo'nun performansları üst düzey olursa kesinlikle çıkarız.Aksi durumda UEFA Avrupa Ligi bileti mutlaka cebimizde diye düşünüyorum.

Üst Alt