12 Nisan 2015 | Pazar
╚> TV'de Spor Ekranı
FUTBOL :
13:00 Bursaspor U16 - Kasımpaşa U16 ( Bursaspor TV )
13:00 Getafe - Villareal ( NTVSpor Smart HD )
13:30 Altınordu - Elazığspor ( TRT Spor / HD )
13:30 Manisaspor - Gaziantep BB ( TRT Spor Web )
13:30 Cesena - Chievo ( Tivibu Spor 1 )
13:30 Zenit - Rubin Kazan ( NTV Rusya & Sport Plus )
13:30 Willem II - Feyenoord ( Sport 1 Rusya )
14:00 Beşiktaş U17 - Pendikspor U17 ( BJK TV )
14:00 Fenerbahçe U17 - Başakşehir U17 ( FB TV )
15:00 Bursaspor U17 - Kasımpaşa U17 ( Bursaspor TV )
15:00 St. Etienne - Nantes ( Tivibu Spor 3 & TV5 Monde & Sport 1 Rusya )
15:30 QPR - Chelsea ( Lig TV 3 & Stan Sport HD )
16:00 Samsunspor - Orduspor ( TRT Spor Web )
16:00 Napoli - Fiorentina ( Tivibu Spor 1 )
16:00 Lazio - Empoli ( Tivibu Spor 2 )
16:00 Torino - AS Roma ( Sport Plus )
16:30 Adana Demir - Ş. Urfaspor ( TRT Spor / HD )
18:00 Man. United - Man. City ( Lig TV 3 & İdman TV & Stan Sport HD & Irib Varzesh & 3Sport TV & Duhok HD )
18:00 Espanyol - Atl. Bilbao ( NTVSpor Smart HD )
18:00 Rennes - Guingamp ( Sport 1 Rusya )
18:30 Stutgart - W. Bremen ( TRT Haber / HD )
19:00 S. Braga - Penafiel ( Telekanal Futbol HD )
20:00 R. Sociedad - Deportivo ( NTVSpor Smart HD & İdman TV )
21:15 V. Setubal - Sporting Lisbon ( Telekanal Futbol HD )
21:45 AC Milan - Sampdoria ( Tivibu Spor 2 & İdman TV & Rah-e Farda & 3Sport TV & Duhok HD )
22:00 Bordeaux - Marseille ( Tivibu Spor 1 & Sport 1 Rusya )
22:00 Cordoba - Elche ( NTVSpor Smart HD )
00:00 Portland Timbers - Orlando City ( Eurosport 2 )
02:00 LA Galaxy - Seattle Saunders ( Eurosport 2 )
BASKETBOL :
13:15 Real Madrid - Barcelona ( Sports TV )
15:00 Oldenberg - Brose Baskets ( Sports TV )
15:30 Beşiktaş İF - Banvit ( Lig TV 2 )
16:00 Dynamo Kursk - Fenerbahçe ( FB TV )
19:00 Ural Ekaterinburg - USK Prag ( FB TV )
22:00 Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets ( NBA TV )
22:00 Boston Celtics - Cleveland Cavaliers ( Stan Sport HD )
02:00 Houston Rockets - New Orleans ( NBA TV )
VOLEYBOL :
13:00 Azeryol Bakü - Azerrail Bakü ( İdman TV )
15:00 Rabita Bakü - Lokomotiv Bakü ( İdman TV )
16:30 Türkiye U19 - Almanya U19 ( A Spor / HD )
18:00 Vakıfbank - Fenerbahçe Grundig ( Sports TV )
19:00 Polonya U19 - İtalya U19 ( A Spor / HD )
TENIS :
20:00 M. Keys - A. Kerber ( Sports TV )
F1 :
09:00 Çin GP. - Yarış ( Tivibu Spor 1 & İdman TV & RTL )
╚> TV'de Spor Ekranı
FUTBOL :
13:00 Bursaspor U16 - Kasımpaşa U16 ( Bursaspor TV )
13:00 Getafe - Villareal ( NTVSpor Smart HD )
13:30 Altınordu - Elazığspor ( TRT Spor / HD )
13:30 Manisaspor - Gaziantep BB ( TRT Spor Web )
13:30 Cesena - Chievo ( Tivibu Spor 1 )
13:30 Zenit - Rubin Kazan ( NTV Rusya & Sport Plus )
13:30 Willem II - Feyenoord ( Sport 1 Rusya )
14:00 Beşiktaş U17 - Pendikspor U17 ( BJK TV )
14:00 Fenerbahçe U17 - Başakşehir U17 ( FB TV )
15:00 Bursaspor U17 - Kasımpaşa U17 ( Bursaspor TV )
15:00 St. Etienne - Nantes ( Tivibu Spor 3 & TV5 Monde & Sport 1 Rusya )
15:30 QPR - Chelsea ( Lig TV 3 & Stan Sport HD )
16:00 Samsunspor - Orduspor ( TRT Spor Web )
16:00 Napoli - Fiorentina ( Tivibu Spor 1 )
16:00 Lazio - Empoli ( Tivibu Spor 2 )
16:00 Torino - AS Roma ( Sport Plus )
16:30 Adana Demir - Ş. Urfaspor ( TRT Spor / HD )
18:00 Man. United - Man. City ( Lig TV 3 & İdman TV & Stan Sport HD & Irib Varzesh & 3Sport TV & Duhok HD )
18:00 Espanyol - Atl. Bilbao ( NTVSpor Smart HD )
18:00 Rennes - Guingamp ( Sport 1 Rusya )
18:30 Stutgart - W. Bremen ( TRT Haber / HD )
19:00 S. Braga - Penafiel ( Telekanal Futbol HD )
20:00 R. Sociedad - Deportivo ( NTVSpor Smart HD & İdman TV )
21:15 V. Setubal - Sporting Lisbon ( Telekanal Futbol HD )
21:45 AC Milan - Sampdoria ( Tivibu Spor 2 & İdman TV & Rah-e Farda & 3Sport TV & Duhok HD )
22:00 Bordeaux - Marseille ( Tivibu Spor 1 & Sport 1 Rusya )
22:00 Cordoba - Elche ( NTVSpor Smart HD )
00:00 Portland Timbers - Orlando City ( Eurosport 2 )
02:00 LA Galaxy - Seattle Saunders ( Eurosport 2 )
BASKETBOL :
13:15 Real Madrid - Barcelona ( Sports TV )
15:00 Oldenberg - Brose Baskets ( Sports TV )
15:30 Beşiktaş İF - Banvit ( Lig TV 2 )
16:00 Dynamo Kursk - Fenerbahçe ( FB TV )
19:00 Ural Ekaterinburg - USK Prag ( FB TV )
22:00 Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets ( NBA TV )
22:00 Boston Celtics - Cleveland Cavaliers ( Stan Sport HD )
02:00 Houston Rockets - New Orleans ( NBA TV )
VOLEYBOL :
13:00 Azeryol Bakü - Azerrail Bakü ( İdman TV )
15:00 Rabita Bakü - Lokomotiv Bakü ( İdman TV )
16:30 Türkiye U19 - Almanya U19 ( A Spor / HD )
18:00 Vakıfbank - Fenerbahçe Grundig ( Sports TV )
19:00 Polonya U19 - İtalya U19 ( A Spor / HD )
TENIS :
20:00 M. Keys - A. Kerber ( Sports TV )
F1 :
09:00 Çin GP. - Yarış ( Tivibu Spor 1 & İdman TV & RTL )