4 Ekim 2015 | PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı
FUTBOL :
13:30 Empoli - Sassuolo ( Lig TV 2 ) 13:30 Dinamo Moskova - CSKA Moskova ( Tivibu Spor & NTV Russia )
13:30 De Graafschap - Feyenoord ( Tivibu Spor 2 & Telekanal Futbol HD )
14:00 Ç. Rizespor - Bursaspor ( Lig TV )
14:00 Beşiktaş U19 - Eskişehirspor U19 ( BJK TV )
14:00 Orduspor - Bandırmaspor ( Altaş TV )
14:00 Şanlıurfaspor - Denizlispor ( TRT Spor / HD )
15:00 Monaco - Rennes ( DT. 80. Kanal )
17:00 Dnipro - Oleksandria ( 2+2 Ukraine )
15:30 Everton - Liverpool ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Stan Sport HD & İrib Varzesh HD & Eri. TV2 & Duhok HD )
15:30 Ajax - PSV Eindhoven ( Tivibu Spor & ESPN 2 & Telekanal Futbol HD )
15:30 Vitesse - Groningen ( Tivibu Spor 3 )
15:30 Fenerbahçe U21 - Akhisar Bld. U21 ( FB TV )
15:30 Kocaeli Birlikspor - Eyüpspor ( Kocaeli TV )
16:00 Juventus - Bologna ( DT. 397. Kanal )
16:00 Sampdoria - İnter ( Lig TV 2 )
16:00 Udinese - Genoa ( ESPN 1 )
16:00 Balıkesirspor - Giresunspor ( TRT Spor / HD )
16:30 Schalke 04 - FC Köln ( Eurosport 2 )
17:00 Eskişehirspor - Beşiktaş ( Lig TV )
17:00 Ath. Bilbao - Valencia ( DT. 80, Kanal )
17:00 Gent - Club Brugge ( NTV Spor & Sharjah Sports )
17:30 Altınordu - Elazığspor ( TRT HD )
18:00 Arsenal - Man. United ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Maiwand TV & Rah-e Farda & Stan Sport HD & İrib TV3 & Eri. TV2 & Duhok HD )
18:00 Uniao Madeira - Benfica ( Tivibu Spor & RTP İnt. & SIC İnt. )
18:30 Bayern Münih - B. Dortmund ( Eurosport 2 & Lemar TV & ESPN 2 )
18:30 Adana Demirspor - K. Karabükspor ( TRT Avaz )
19:00 Antalyaspor - Kasımpaşa ( Lig TV 2 )
19:15 Levante - Villareal ( DT. 80. Kanal )
19:00 Genk - St. Liege ( NTV Spor & Sharjah Sports )
19:30 Volyn Lutsk - Zorya ( 2+2 Ukraine )
20:00 Fenerbahçe - Akhisar Bld. ( Lig TV )
20:15 Porto - Belenenses ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol HD )
21:30 Atl. Madrid - Real Madrid ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Maiwand TV & Rah-e Farda & İrib Tv3 & Eri. TV2 & Duhok HD )
21:45 AC Milan - Napoli ( DT. 80. Kanal & ESPN 2 & EBC 3 )
22:00 Paris SG. - O. Marseille ( Lig TV 2 & ESPN 1 & İrib Varzesh HD )
22:00 Cruzeiro - Gremio ( NKTV Evrokom )
22:30 Sporting Lizbon - V. Guimaraes ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol HD )
00:00 FC Dallas - Houston Dynamo ( Eurosport 2 )
00:30 Chapecoense - Palmeiras ( NKTV Evrokom )
02:00 Colorado Rapids - Real Salt Lake ( Eurosport 2 )
VOLEYBOL :
▶ CEV Kadınlar Avrupa Şampiyonası
15:00 TÜRKİYE - Sırbistan ( TRT Spor / HD )
18:00 Rusya - Hollanda ( TRT Spor / HD )
TENİS :
▶ ATP Nijerya - FİNAL :
11:30 D. Ferrer - F. Lopez ( Tivibu Spor )
RUGBY - Dünya Kupası :
16:30 Arjantin - Tonga ( Tivibu Spor 2 & 2TV Georgia )
18:45 İrlanda - İtalya ( Tivibu Spor 2 & 1TV Georgia )
HENTBOL - Erkekler Şampiyonlar Ligi :
18:00 Szeged - Barcelona ( Smart Spor )