Bülent Tulun: "Arda, Fener'e gitmek isteseydi verirdim!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun: "Arda, Fener'e gitmek isteseydi verirdim!"

Cevap: Bülent Tulun: "Arda, Fener'e gitmek isteseydi verirdim!"

Bu bize Adnan Sezgin'i de aratacak böyle konuşmaya devam ederse. Arda kadar fener kadar kafana taş düşsün. Olaydın da sataydın bakalım Türkiye'de sokağa çıkartıyorlar mıydı seni?

Başlık hatalı gibi, "Arda Fenere gitmek isteseydi, verirdim!". Arda'yı kastetmiyor bence.

Adnanlardan kurtulduk şimdi de Bülentler çıktı.(Tulun,Ünder)

Adnan Sezgin-2.Zapatayı klübe öneren adam sportif direktör olacak yazık

daha öncede dedim diattayı bejekenin alınmasında aracılık eden ama daha önce aynı oyuncuyu bize önermişdir,diatta hatırlamayan varsa şu bjknin aldıgı komik defans oyuncusu idi..

Arda'ya 20 milyon euro veren olmadığına göre boşu boşuna tartışılıyor.

Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"

Bu adam Adnan Sezgin'i cok aratir. Simdiden özledim lan hatta Adnan reiz.

kesinlikle bülent tulun adnan sezgini aratır gelirse sportif direktörlüğe, inşallah ne yönetime gelir ne de sportif direktörlüğe, "Zapatayı kaçırmayalım hem de beleş" diye adnan bolata tavsiye eden buydu bak sinirlendim hatırlayınca

Wolfsburg bile Schalkeya Misimovici rakibi diye satmadi.

Bu adam rakibine türkiyenin en iyi futbolcusunu satacak.

Yanlız şöyle bişey var: Bülent tulun dedi ki ardaya sorarım gitmek istiyormusun diye? arda da evet istiyorum derse fenere satardım dedi...ben canlı izledim..

Arda evet deseydi tabiki verirdi sizin gibi futbol cahili olmadığı için sportif direktörlükte adı geçiyor zaten.

Sen gİt fenere be adam gs dan uzak dur. Oldum olasi senİ pek sevemedİm..

Bu soyledigi aciklama degil ama halen aciklanmasi gereken bir Ribery davasi var. Onu bekliyoruz kendisinden. Ciksin hata yaptim ,klubu zarara soktum Ribery konusunda ,hatalarimi tekrarlamicam desin , tamam diyelim. Ama o defter acik halen.

Yanlız şöyle bişey var: Bülent tulun dedi ki ardaya sorarım gitmek istiyormusun diye? arda da evet istiyorum derse fenere satardım dedi...ben canlı izledim..

hee tabi arda fenere gitmek istiyorum derse bende satarım,öle kaptanın veya futbolcunun galatasaraya ne yararı olabilir ki?

Gitmek isteseydi satarım diyor. Neyi tartışıyorsunuz anlamadım. Arda bugün Fenerbahçe'ye gitmek istiyorum dese gider yani. Ya da Gökhan Gönül, Galatasaray'a gitmek istiyorum dese gelir yani. Böyle birşey de söz konusu olmadığına göre tartışma anlamsız.

Ama Bülent Tulun hakkındaki genel kanıya katılıyorum, kendisi şu şartlardaki Galatasaray'ı asla taşıyamaz.

Üst Alt