Bülent Tulun - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun

Cevap: Bülent Tulun | Sportif Koordinatör

bu ne k kac tane mevki cikti sportif koordinator, sportif direktor falans filans futbolcu daha az kulupte

Sportif direktör olsun, futbola karışmasın kendisine amatör bir dalda sorumluluk verilsin. Yoksa sezona yine umutsuz gireceğiz..

Bülent Tulun iyidir, iyi. Niye bu kadar tepki var anlam veremiyorum. Özhan Canaydın'ın mali kısıtlamaları nedeniyle zor bir dönemde görev yaptı. Gerets ile çok iyi ilişkileri vardı. Takıma olumlu şeyler verecektir, hayırlı olsun...

Ünal Aysal'ın, kısa sürede sportif yapılanma ile ilgili birçok hatasının olduğunu düşünüyorum. Tulun'un durumu ise yaptığı hataların kuşkusuz en büyüğü.

Bülent Tulun iyidir, iyi. Niye bu kadar tepki var anlam veremiyorum. Özhan Canaydın'ın mali kısıtlamaları nedeniyle zor bir dönemde görev yaptı. Gerets ile çok iyi ilişkileri vardı. Takıma olumlu şeyler verecektir, hayırlı olsun...

B.T.:Orta sahada Sarp,Barış,Ayhan gibi oyuncular varken Ledesmaya gerek yok.

indexte gsmobile reklami vardi.

gsmobile reklami oldugu zaman bir aciklama yapilacak demektir resmi siteden.

daha once cogu transferde olmus bu:D

Peter Kenyon derken gelene bakin. Unal Aysal'in futboldan anlamam ama futboldan anlayandan anlarim dedigi Tulun demektir. Gecmis olsun, fener yine son hafta sampiyonlugu kaybederse seviniriz artik.

6 Pas ve Cine 5'te yer aldigi programlari az çok takip edenler, bu adamin kulüpte malzemeci olarak bile görev almamasi gerektigini bilir.

Ne sportif koordinatörü Hayri, adam bildigin Adnan Sezgin. Baskanlik seçiminde listede yok, sonra bakiyorsun transferlerin yaninda resim çekiliyor, gazeteler sportif danisman diyor. Bugün de pat diye sportif koordinatör oluyor (direktörlük ile ne farki varsa). Kisaca transfer politikamiz tamamen B.T.'ye bagli, vizyonu hangi adamlara yeterse onlar gelecek. Tek umudum F.T.'nin kendi görüsünü empoze etmek istemesi olacaktir.

Üst Alt