Bülent Ünder | Teknik Direktör - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder | Teknik Direktör

Cevap: Bülent Ünder | Teknik Direktör

Ünder geldiğinden beri rijkaard ve haginin çok üstünde bir futbol oynatıyor.Belki sonuca gidemiyoruz ama topla oynama oranımız 65 civarı oluyor.1-2 yaratıcı oyuncu alınırsa seneye teknik direktör olarak iyi işler yapabileceğine inanıyorum

Isterse 99% olsun, mac kazanamadiktan sonra iyi oynamamisiz neyi degistirir.Hakan baltayi orta sahada oynatan kisiye para verirsen gider sana Ibrahim uzulmezi getirir, forvete koyar. 1-2 yaratici oyuncu diyosun, her hafta gol yiyoruz. Bir iki oyuncu ilen birsey degismez.

Isterse 99% olsun, mac kazanamadiktan sonra iyi oynamamisiz neyi degistirir.Hakan baltayi orta sahada oynatan kisiye para verirsen gider sana Ibrahim uzulmezi getirir, forvete koyar. 1-2 yaratici oyuncu diyosun, her hafta gol yiyoruz. Bir iki oyuncu ilen birsey degismez.

Baltayı savunma adına söylemiyorum ama, bugün Balta Barosa yüzde yüzlük gol pozisyonu yarattı. Başka bir futbolcunun araya, Barosun sevdiği topları atmaya yeteneği yetmedi.. maalesef öyle arkadaşım, bende mutlu değilim bu durumdan.

Elini tasin altina koymus ? Bana da yarim sezon için 600.000 avro verseler, elimi heryerin altina korum... Ne güzel be, bu adamlar hem Galatasaray'in parasini yesin, hem takimin teknik direktörü olsun, hemde saçmalayip dursun, biz de sesimizi çikarmadan oturup seyredelim... Bülent Ünder kimdir Allah askina, hangi basarimizda katkisi var...

Böyle basiretsiz bir adam görmedim ben arkadas, resmen çaresizce kalip seyrediyor maçlari, kim vermis bu dayiya Uefa lisansini.. Yemin olsun kafam almiyor...

Adamdaki zihniyet bir kere yanlis, yanlisin en krali... Sirf Türkler oynasin diye yabancilari kesiyor, ulan hangi çagda yasiyoruz... Böyle bir zihniyet mi var yav ? Kadroda iki tane yabanci vardi, eminim bir tane yerli forvet olsaydi, onu oynatirdi Baros'u çikarirdi... Adam tam bir yabanci düsmani arkadas...

bu takımın başında hep görmek istediğim bir adamdı.fakat şu an görüyorum ki futbolu unutmuş Bülent hoca.her şeyi anlarım,şu mustafa sarpı oynatmak nedir bir türlü çözemedim gitti.

Bu adamda da gram yürek yokmuş..

Ulan ligi bitirmişiz zaten haftalar öncesinde,oynatsaydın ya 2-3 genç aslan izleseydik sırf onlar için..

Seneye belki bir tanesi bile kadroya girse mutlu oluruz,bir oyuncu bir oyuncudur..

Ayıp be..

Her hafta pilav gibi aynı takımı sürüyorsun üstüne bir de yeniliyorsun!

Mustafa Sarp'ı oynatan kişi benim için antrenör değildir kimse kusura bakmasın. Maçın sadece ilk 45 dakikasını izleyenler bunu anlayacaktır. 10 kişi oynasak daha iyiydi. Haftalardır da bu böyle... Barış girer Mustafa girer öndeki takım mağlup olur hep aynı.

Mustafa'yı çek orta sahaya Culio'yu kaydır Ayhan ile forvette de Anıl ile Cem ile Baros'u destekle bu kadar mı zor? Hadi diyelim bu zor zamanda çocukları kaybetmek istemiyor, hadi diyelim bu çocuklar yetersiz Allahaşkına oynayanlar daha mı yeterli? Ayrıca bu çocuklar oynasın yenilelim ben eminim tek taraftar tek söz söylemez.

Bülent Hoca'nın olayı belli, yerli çetesine sırtını dayamış önümüzdeki sene de hoca olarak kalmak...

O zaman Bülent Korkmaz,Rijkaard,Hagi,Bülent Ünder,F.Terim antrenör değil!

Ben tam tersi bu adamı seviyorum yahu. :) Oyuncu tercihlerini beğenmesek de adam takıma pozitif futbolunu 5 haftada aşıladı. Takım sürekli pres yapıyor, sürekli ileriye gidiyor. Hagi ile gelen o defans yapamayan defansif futbolun izlerinin zor silineceğini düşünüyordum. En azından bu ara evreyi çabuk atlattırdı. Umarım Fatih Terim geldiğinde yardımcı antrenörlük görevini üstlenir.

Ben tam tersi bu adamı seviyorum yahu. :) Oyuncu tercihlerini beğenmesek de adam takıma pozitif futbolunu 5 haftada aşıladı. Takım sürekli pres yapıyor, sürekli ileriye gidiyor. Hagi ile gelen o defans yapamayan defansif futbolun izlerinin zor silineceğini düşünüyordum. En azından bu ara evreyi çabuk atlattırdı. Umarım Fatih Terim geldiğinde yardımcı antrenörlük görevini üstlenir.

:yenieek:

Verdiğiniz tepkilere bak İnsua niye oynamadı?

-Çünkü kiralık seneye yok.

Pino niye oynamadı?

-Çünkü hiçbir katkı vermediği gibi seneye yolcu.

Genç oyuncu niye oynatmadı.

-Çünkü genç oyuncular oynasa,Uefa kupasının kahramanlarına küfür eden taraftar onlarada en ufak hatasında küfür edecek.

Taraftar Servet'e bile küfür etmiyor, boş bahanelere sığınmayın.

Şu adamın oynattığı futbolun rijkaard ve haginin oynattığı futboldan kat kat daha iyi olduğunu görmek zor değil.Eleştiri olsun diye eleştiri yapmayın.Ne zaman oyuncu tercihleri yerine sistemleri konuşmaya başlarız o zaman başarı gelir.

Under reis kesinlikle seneye teknik kadroda yer almali. Takim hos top oynuyor. Gecen sene takimin basinda Rijkaard degil de Under reis olsa cok daha guzel top oynardik.

ya geçen haftalarda herkes bu adama küfür ediyoduda bir galibiyet alıncamı fikir değişti anlamadım.birkaç sayfa öncesi full küfür küfür yüzünden uzaklaştırılanla var.

Üst Alt