bülent uygun - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

bülent uygun

TD'lik kariyerinin sonuna kadar ''o'' sezonki sivasın ekmeğini yiyecek idiot. Bu adam'ın hala kulüp bulması futbola hakarettir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
DJ78dOvW0AYSrIx.jpg

Bülent Uygun: "Osmanlıspor'un biraz daha zamana ihtiyacı var."

dogru demis bulent basgan. fb macina kadar zamana ihtiyaci var.

ordada yatar sonra zaten kovulur.

bkz. Gamze Uygun: "Yine mi maç sattın da gönül rahatlığıyla göt gezdiriyorsun. Fener’e nasıl yatıp bu kiloların haram yemekten olduğunu da anlatacağım.”

Son düzenleme:
Bülent Uygun "Nevzat Aydın tavuk kıyafeti giyip fotoğraflar paylaşan biri. Lağım sepetinin sahibi. Kendi yönetiminden dayak yediği söylenir"

Bülent Uygun: "Hatta Nevzat Aydın'ın €700 bine bitecek bir transferde devreye girip €1.7M'a imza attırdığı söyleniyor. Böyle bir adam."

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

Bülent Uygun: "Yabancı hocaların ne kadar yeteneksiz olduğunu görüyoruz. İşte anlatıyorlar, Guardiola şöyle böyle yapıyor. Yahu 1-2 milyar dolarlık takımda sana bana gerek yok. Hangimize verseler yaparsınız"

Bülent Uygun: "Gel burda (Pep Guardiola'ya) 700 trilyon borcu olan takımı şampiyon yap bakalım. Ertesi gün valizini toparlar ve kaçarlar"

Bülent Uygun: "PR yapmayı sevmem ama Türkiye'de devre arasında görüntülü analizi ilk çıkartan adamım"

Bülent Uygun: "Hedefim yurtdışı. MLS'den bana teklif var"

Nah yaparsin sen bir takimi EPL´de sampiyon.
Yanlis bilmiyor isem seyi tezekli Arap liginde bile bir nane yiyemedin.

Bülent Uygun: "Yabancı hocaların ne kadar yeteneksiz olduğunu görüyoruz. İşte anlatıyorlar, Guardiola şöyle böyle yapıyor. Yahu 1-2 milyar dolarlık takımda sana bana gerek yok. Hangimize verseler yaparsınız"

Bülent Uygun: "Gel burda (Pep Guardiola'ya) 700 trilyon borcu olan takımı şampiyon yap bakalım. Ertesi gün valizini toparlar ve kaçarlar"

Bülent Uygun: "PR yapmayı sevmem ama Türkiye'de devre arasında görüntülü analizi ilk çıkartan adamım"

Bülent Uygun: "Hedefim yurtdışı. MLS'den bana teklif var"
.tapatalk_1557674406533.jpeg

Üst Alt