Bülent Uygun'dan Ozan Kabak ve Atalay Babacan Sinyali! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Uygun'dan Ozan Kabak ve Atalay Babacan Sinyali!

Aşağıda yazdığım isimlerle 04.07.2017'de profesyonel sözleşme imzalamışız.

- Ozan Muhammed Kabak
- Abdussamed Karnuçu
- Atalay Babacan
- Recep Gül
- Yunus Akgün

Sıkıntı yok yani. Kafasına göre alamaz Bülent hıyarı. Haa.. Dursun verirse onu bilemem. Öyle bir şerefsizlik yapamaz diye düşünüyorum.

renktaş şimdiden söyleyeyim eğer dursun bunlardan birini verirse kazığı ben getiririm dursuna çakması sana kalmış..

Senede 20 maç minimum 45 dakika oynatma garantisi versin 2 senelik kiralayalım. Bonservisiyle istiyorsa neyi alacağını söylemek istemiyorum.

Öyle bir karaktersiz şerefsiz ki sırf ortalığı nasıl karistiririm havasında aslında oda biliyor olmayacağını tam bir bit yavrusu ya.

Atalay ozan ve saire u17 oyuncuları rüyasında görür ancak pro sözleşmeli oldukları için herşeyden önce.

Amaaaaa Mustafa kapı ya sulancaktır bu kuş. O çocuk şu an en iyisi alt yapımızda bence. Aman haaaa yani

7-8 senedir forumdayım, çok fazla yazmam genelde yazılanları okurum o yüzden ceza falan umrumda değil. Size söz, sadece Atalay Ozan Recep Yunus değil, 2000 jenerasyonundan herhangi bir oyuncu bile giderse buradan emeği geçen herkese destansı küfürler yollayacağım, cezamı yiyip kendimin ve burdaki herkesin içini rahatlatacağım.

sneijderin gitmesinden beter olur altyapıdan belirli isimleri gönderirse çünkü bu sefer fikir ayrılığı yok bu taraftar herşeyden çok düşüyor bu oyuncuların üzerine, net koltuğu bırakır gider böyle birşey olursa ...

2000 jenerasyonun Alfa topcularindan hic bir tanesini direk olarak bile takaslamam NDIAYE icin. Eger herhangi birini dursun 7 milyonun üzerinde verse, ebesine ziplamak lazim. Direk 10 Milyon ver daha iyi.

Yamulmuyorsam 18 yaş altı futbolcu için hadi al senin oldu denme şansı yok bir kere yetiştirme bedeli ödemek zorundalar.
İkincisi bu oyuncular Galatasaray altyapısından yetistikleri için hadi gel osmanlıya denildiginde gideceğini sanan bülent haplanmistir, adamlar kendilerini 2000 jenerasyonu olduğunu biliyorlar ve degerliler. Alabileceği oyuncular Recep Burak Yılmaz gibi oyuncular olur ki onu da 2 gün önce serbest birakmisiz, bu tarzda çöplerden birini alabilir başka türlü imkansız

Üst Alt