Bundesliga Maçlar Başlığı - Sayfa 318 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Grimaldi manyak top oynuyor.

Adam ligde 12 maçta sol bek olarak 7 gol 4 asist ile oynuyor.
Transferinde direk Xavi Alonso ikna etti diye hatırlıyorum eğer o olmasa transfer sürecinde düşük ihtimalde olsa bize düşse acayip bir iş olurmuş bizim kadronun en büyük eksik parçasıydı bizde olsa Bayern'e karşı galibiyet alabilirmişiz. :asd:

Transferinde direk Xavi Alonso ikna etti diye hatırlıyorum eğer o olmasa transfer sürecinde düşük ihtimalde olsa bize düşse acayip bir iş olurmuş bizim kadronun en büyük eksik parçasıydı bizde olsa Bayern'e karşı galibiyet alabilirmişiz. :asd:
Niye Grimaldi diye yazmış benim telefon ya :asd:

15 Milyon mu ne imza parası vermişler herhalde. Yani biz alamazdık bence. Keşke olsaydı, manyak bir topçu. Sağda Boey solda Grimaldo, kimse karşı çıkamazdı.

bugün leverkusen-dortmund maçı var. Leverkusen için şampiyonluk istiyorsa kırılma maçlarından biri

bunu aşarsa önü çok açık. İzlenir

@Vasfi Vural Her sene 1 suçlu var kardeşim geçen sene Mainz bu sene Borussia Dortmund :D Bayern Münih'in büyük 1 takım olduğunu ne zaman kabul edeceksin kanks yav :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bayer Leverkusen her frikik kullandığında bildirim geliyo :D Alejandro Grimaldo yine güzel 1 frikik kullandı kaleci kurtardı..

Borussia Dortmund'un maçını bu sene her izlediğimde Sabitzer'in bizim takımda Torreira ile beraber güzel 1 orta saha 2lisi olurmuş dedirtiyo..

Üst Alt