Bunlar Türk mü??? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bunlar Türk mü???

Cevap: Bunlar Türk mü???

hehehe.. o dediklerinden yarım kilo.. duyarlılık tiripleri atıyorsun, birgün senin bir değerine sallarlarsa ne anlatmaya çalıştığımı anlarsın...

Arkadaşım neden anlamamakta ısrar ediyorsun. Bahsettiğin değerler zaten bir milletin ortak değerleridir. Bu milletin bir mensubu olarak benim için de geçerlidir. Senin kötü Fenerliyle iyi Fenerliyi aynı kefeye koymana yazıldı bunca şey. Sen kalktın bizi vatansevmez ayrılıkçı yaptın bir de.

Arkadaşım neden anlamamakta ısrar ediyorsun. Bahsettiğin değerler zaten bir milletin ortak değerleridir. Bu milletin bir mensubu olarak benim için de geçerlidir. Senin kötü Fenerliyle iyi Fenerliyi aynı kefeye koymana yazıldı bunca şey. Sen kalktın bizi vatansevmez ayrılıkçı yaptın bir de.

söylediklerin o manaya geliyor. daha fazla uzatmayacağım. her nasıl düşünüyorsan, devam et.

Birşey öğrendim; milli değerlere hakaret bu denli kolaymış. Kimsede tepki vermezmiş. tepki vermeye vermeye teröristler başınıza çıkar!

QCRdV.jpg

pardon fotografınla anlatmak istediğin nedir? başka bir mana arayayım mı?

Anlatmak gerekirse foto koymanin manasi kalmiyor, basliga bak, basliktaki soruya bak, baslikta alinti yapilan atilan mesajlara bak, fotoya bak. Baska bir mana nasil olabilir bilmiyorum? Zorlasak cikarabilir miyiz ikinci bir mesaj onu da bilmiyorum.

Cumhuriyet içinde başka bir Cumhuriyet kurmaya çalışan ama bir belediye bile kuracak beyine sahip olmayan angutların bu mesajlrına şaşırmadım.

Birkez daha hatırlatmak istedim...

Yani resmi ve yazdıklarımı okuduktan sonra zaten onları anlatmaya gerek kalmıyor...

Ha yazdıklarıma bir ilave;

Zamanında Avrupa Kupalarında mücadele eden takımların Türk Futboluna katkıda bulunması gerektiği konusu açılınca;

bir FB li spor yazarı şöyle demişti;

" Kimse FB ye böyle saçma sapan kafasına göre görevler yüklemeye kalkmasın, FB nin tek görevi vardır, o da; Rakiplerini yenmek ve şampiyon olmak taraftarını mutlu etmek. Ha başkaları ne yapar onların sorunu ama FB nin Türk Futbolunu kalkındırmak bir görevi yoktur, böyle bir görevde yüklemeye kalkmasın kimse.."

bunlar yarın savaş çıksa emin olun orada bile düşmanı tutar...

Ata'nın klübüyüz diye övünürler, ama eski başkanlarının Atatürk'e suikast düzenlediği için asıldığını unuturlar...

ha ilave olarak bir zamanlar benim hazırladığım resmide ekliyorum. adamların vatan-millet davalarındaki bakış açısı daha iyi anlaşılsın diye...

bu arada FB sitesi resminde şikeci başkanın "tek büyük var" derken nereyi gösterdiğine dikkat edelim lütfen...

31308_1280008288779_1487191921_30697167_1828615_n.jpg

Kendi külüplerinde köpek gibi kastıran , terinin son damlasına kadar koşan basan adamların sadece primi yüksek maçlarda milli forma altında gösterdiği performans beni enterese etmiyor ... Ne zamanki milli takımda para için değil bayrağı için oynayan futbolcular tekrar çoğalır sabri gibi burak gibi hamit gibi o zaman ben ve benim gibi düşünenlerinde fikri değişir ...

He bu yazıları yazanlar bu yazdıklarım için bu yazıları kusmamışlar tabi ki tamamen kendi klüplerini milli takımdan yüksekte gördükleri için saçmalamışlar buna da fanatizmin dozuna su kaçırma diyebiliriz ...

napiyorsunuz siz ya :SS: ... fenerli vardir iyidir fenerli vardir bozukdur... aynisi her takim icin gecerli ama yüzdeye vurdummu sadece (dr.nazim ) diyorum anlayana :D

[video=youtube;3bHBE36D84Y]https://www.youtube.com/watch?v=3bHBE36D84Y[/video]

bunu izledikden sonra fenerlilerin hangi tohumdan oldugu iyice anlasilir ;)

bu arada arkadaslar su youtube da biraz gezindimde bu fenerliler baya bi atmasyon tarih üretmisler kendilerine ...

burda baya arkadasimiz var bilgisayardan iyi anlayan bi arastirma yapsak video yapsak bunlarin yalanlariyla alakali olmazmi?????

bunları bilimin incelemesi lazım bence

hem kansız olup hem nası yaşıyolar merak ediyorum

Üst Alt