Burak Elmas - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1) bikem ardakoç
2) polat bengiserp
3) köksal ünlü
4) remzi sanver
5) burçak zorlu
6) özgür kalelioğlu
7) turhan özen
8) ışıtan gün
9) özen kuzu
10) fatih birol
11) asaf savaş akat
12) mehmet şenol

iddia edilen yönetim kadrosu.

aysal'ın ilk döneminden sonra bu kadar iyi bir liste görmemiştim açıkçası.
İsimleri tanımıyorum genel olarak ama bir googleladım ve hepsi de işinde başarılı olmuş ve vizyon sahibi insanlar gibi. Buraya ERden Timur'da iyi olurdu aslında. Işıtan gün Fortuna Sittard'ta Acun ile ortak diye biliyorum belirli hissesini satmıştı kulübün. Turhan Özen ise Turkish Cargo'yu yukarı taşıyan isim bayağı iyi şeyler okudum hakkında. Mehmet Şenol'u biliyoruz zaten Fener'in bu sözde istediği şampiyonlukların ulusal olmadığını kanıtlarıyla her bu konu çıktığında anlatan isim zamanında kulüpte de dergide çalışmıştı bence basın sözcüsü olur bu yönetiminin ve bu işi layıkıyla yapar. Remzi Senver çok iyi bir ekonomist aynı zamanda Masonmuş. Bakıldığında ben şu anki yönetime göre çok daha network alanı güçlü daha rahat sponsor bulup projeleri hayata geçirebilecek bir yönetim olarak gördüm ama ekonomik olarak güçlü isimler var mı onu bilmiyorum o da varsa Aysal'ın ilk yönetiminden sonraki en iyi yönetim kadrosu olmaya aday gibi. Eğer seçime yaklaştığımız da sürpriz çok güçlü bir aday çıkmazsa rahat alır Burak Elmas bu listeyle ki listede doğruymuş bu arada kendileri bir Galatasaray derneğinde açıklamış.

işlerinde başarılı isimler olması güzel ama bu adamların ciddi işleri varken galatasaray'a ne kadar vakit ayırabilecekleri de önemli bir nokta.

mesela işi gereği paris'te yaşayan isim var listede. bu işleri nasıl ayarlayacaklar merak ediyorum.

İsimleri tanımıyorum genel olarak ama bir googleladım ve hepsi de işinde başarılı olmuş ve vizyon sahibi insanlar gibi. Buraya ERden Timur'da iyi olurdu aslında. Işıtan gün Fortuna Sittard'ta Acun ile ortak diye biliyorum belirli hissesini satmıştı kulübün. Turhan Özen ise Turkish Cargo'yu yukarı taşıyan isim bayağı iyi şeyler okudum hakkında. Mehmet Şenol'u biliyoruz zaten Fener'in bu sözde istediği şampiyonlukların ulusal olmadığını kanıtlarıyla her bu konu çıktığında anlatan isim zamanında kulüpte de dergide çalışmıştı bence basın sözcüsü olur bu yönetiminin ve bu işi layıkıyla yapar. Remzi Senver çok iyi bir ekonomist aynı zamanda Masonmuş. Bakıldığında ben şu anki yönetime göre çok daha network alanı güçlü daha rahat sponsor bulup projeleri hayata geçirebilecek bir yönetim olarak gördüm ama ekonomik olarak güçlü isimler var mı onu bilmiyorum o da varsa Aysal'ın ilk yönetiminden sonraki en iyi yönetim kadrosu olmaya aday gibi. Eğer seçime yaklaştığımız da sürpriz çok güçlü bir aday çıkmazsa rahat alır Burak Elmas bu listeyle ki listede doğruymuş bu arada kendileri bir Galatasaray derneğinde açıklamış.

Naci Cansun
Erden Timur
Bahattin
Ali Sabancı

Bunlara da teklif gitmeli, hepsi değer katar zaten 3 kişiyle yönetilmez kulüp.

Tabii Abdürrahim gibi adamlar ya da bürokratlar da lazım, o kısmı da düşünürler herhalde.

1) bikem ardakoç
2) polat bengiserp
3) köksal ünlü
4) remzi sanver
5) burçak zorlu
6) özgür kalelioğlu
7) turhan özen
8) ışıtan gün
9) özen kuzu
10) fatih birol
11) asaf savaş akat
12) mehmet şenol

iddia edilen yönetim kadrosu.

aysal'ın ilk döneminden sonra bu kadar iyi bir liste görmemiştim açıkçası.
İsimleri çok tanımıyorum ama bildiğim kadarıyla yönetim kurulu 10 asil, 5 yedek üyeden oluşuyordu. 3 üye daha girecek galiba listeye

Naci Cansun
Erden Timur
Bahattin
Ali Sabancı

Bunlara da teklif gitmeli, hepsi değer katar zaten 3 kişiyle yönetilmez kulüp.

Tabii Abdürrahim gibi adamlar ya da bürokratlar da lazım, o kısmı da düşünürler herhalde.
Ali Sabancı olmaz o adam ilgilenmiyor bunun için aidatlarını bile ödemiyor seçimden sonra ödüyormuş genelde. Erden Timur'un başkanlık hayalide var onun içinde bence bir teklif giderse kabul etme ihtimali yüksek. Naci Cansun sanırım Ozan Korkut ile birlikte. Bir de Hakan Üstünberk var ki onun başkan olmasını bile ciddi istiyor Genel Kurul üyeleri ama işleri yüzünden kabul etmiyor belli ki değerli biri yöneticilik için ona da teklif gitmeli ama kabul etmesi zor.

Üst Alt