Burak Elmas - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
tek transfer dönemi yapabildi ikincisinde cortladı çulsuz başkan. ee takımda satılacak adam yok olanlara da teklif gelmiyor belli ki. sponsor parası eridi gitti. rahmetli mustafa cengiz'de çulsuzdu ama kiralık filan ayarlıyordu bir şeyler bu hepten fiyasko çıktı.
Rahmetli ffp kiskacinda yapti o kadar transfer irfancan haric ne hica nstediyse aldi..İrfani da sonuna kadar zorladi koç grur meselesi yapinca alamadi..Bu hepten rezil

Alllooooooo nerdesin??? Fatih terimi yollayinca hakem hatalari kesilecek sandin demi?🤣 eee "hala" devam ediyor... neredesin??
Lanet olsun ya

a.png b.png

c.png

d.png

Başkan dönüp bir baksın tüm bilançoya ben iyiyim der mi şu durumda. Galatasaray'ın başında başkan olmasa en kötü bu kadar giderdi zaten. Bir taraf iyi bir taraf kötü gitmeyi bile Galatasaray organizasyonu kabul etmemeliyken her tarafta başarısızsan sorumlusu bellidir.

Kendi adına bütün misyonu seçilmekmiş. Galatasaray gibi bir derdi olduğunu sanmıyorum.Galatasaray başkanlığını kazanmak gibi bi derdi vardı,kazandı. Popülizminden o kadar belli idi ki.

Lise göreve!

Aciklama yapsa ne olur ki ? Ne Galatasaray'dan nede baskanindan kimsenin cekindigi yok. Yillardir marka degeri diyerek kendimizi kandiriyoruz, Turkiye'deki hicbir seyin marka degeri falan yok.

ne alakası var yahu? vuracaksan direk vur sessiz kalışını. Ft gitmesi gerekiyordu, gitti.
Yönetici cikip "hala" diyorsa ne demek oluyor bu? Fatih terimi hakem hatalari yüzünden yollamis gibi durmuyormu sencede? Gitmesi gerekiyordu gitti olabilir sonuclar kötü vs. Ama adam. Cikip "hala hakem hatalari oluyor" diyorsa fatih terimi yollayin hakem hatalari bitsin denmis sanki demi?😂

Her degerlendirme sahislara bagli bir sekilde yapilmaz... 2018 yilinda ekonomik olarak cok pahali bir kadro kuruldu ve zaten kulübün borc yükü yüksek, bunun üzerine kulübe FFP´den de cok agir bir ceza geldi. Ayni sürecte ülkenin ekonomisi de batti. Kulüp zaten bunun ile birlikte 4 yil boyunca cok zor bir durumda...

Birlik beraberlik ve sinerji ile de asilacak bir durum degil ama en azindan bu sekilde daha olumlu bir bicimde gecirriz bu süreci. Fenerbahce´nin basina Koc holdingi gecti resmen, 300 milyon dollar yakmasina ragmen götü toparlayamadi...

Demek istedigim, sahislardan bagimsiz, öyle kolay asilabilecek bir sürec degil. Disardan konusanlarin, göreve geldiginde hünerlerini görmek isterim...

Bugün erken secim yapilsin, sadece Terimciler intikam almis hissini alir... Durumdan hic birsey degistirmez.

Yav bu adam zaten yöneticiyken beni Ceo yapın para lazım diye ağlamadı mı? ne bekliyordu renktaşlarım bu heriften ben anlamadım.

Space odasında tam tarif söz söyledi bi üye. "Galatasaray Başkanlığı profesyonel bir iş olmamalıdır." Gönül işi falan gibi mecazi anlamda değil, işsiz iken başkanlık gerçek anlamda işin olmamalı.

Üst Alt