Burak: "Hayatımın en acı pastası" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak: "Hayatımın en acı pastası"

Ya birakin duygusalligi yok dusmanlikmis. Burak kim ki dusman olacagiz. Miktirsin gitsin.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Bu kadar agladigina göre Dursun zorla yollamis. Bak bu sözleri cok nadir duyarsin benden Dursun kiymetini bil. Helal olsun ilk defa iyi birsey yaptin.

Kim olursa olsun zamanı gelen oyuncuda ısrar etmenin anlamı yok. Kalsa her iki taraf için sıkıntıydı artık, kendisi adına hayırlısı olsun.

Harcadığın pozisyonlara, düştüğün ofsaytlara, gereksiz güreşçi faullerine, havadan gelen toplara zıplamayışlarına selam olsun, attığın goller için teşekkür ederiz, güle güle.

Yolun açık olsun Burak. Özellikle geldiğin ilk sezondaki katkıların unutulmaz. Para da kazandırdın. Daha ne olsun?

Bırakın artık bu Burak düşmanlığını. Tamam son iki sezondur oynadığı futbolu ben de beğenmiyorum, ben de gitsin istiyordum ama Burak'a gelinceye kadar bu takımda yerden yere vurulması gereken bi sürü futbolcu var. Mesela Hamit meymenetsizi 3 sezondur yatarak bu takımdan kamyon dolusu para kazanıyor. Parası sorulduğunda da rizkimiz bu diyor. Ulan o rizk sana futbol oynayasın diye veriliyor. Madem artık futbol oynayamayacak haldesin bırak bu işi. Haram para o. Bi gün boğazında kalır.

:005:Her satırına imzamı atarım.

Burak romantizmini bırakın Umut'tan farksız oynuyordu zaten.Burak'ın sözleşmesinden kurtuluyoruz üstüne bonservis alıyoruz farkında değilsiniz galiba.Bu kadar beğeniyorsanız sözleşme uzatılmasını neden eleştirdiniz?

Git.. Git.. Giiiitttt....

Duuuurrr... Gitme.. Yalan söyledim..

Sent from my iPhone using Tapatalk
Gitme Dur Ne Olur-Sezen aksu - YouTub

Mumlarimiz elimizde

images

Son düzenleme:
Üst Alt