GSC Scout - # Burak Kapacak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hızlı bir adam ama kanat oyuncusu için adam eksiltme becerisi biraz düşük gibi. gerçi ben sadece bir kaç maçı yarım yamalak izledim.

ilerde daha iyi olabilir ya da belki sağ beke evrilebilir.

Yahu wingback aldirmayin kardesim su takima. Al iste oteki kanattaki tıfıla her mac uyuz edicek bir seyler yapiyor. Gerci takim olarak kondisyon yerlerde o da var.

Dün biraz izledim. Bu oyuncuya yurt disinda egitim verseler 1 senede fisek gibi olur. Patlama gücü var ama efektif kullanamiyor.

Dun ben de macini izledim. Top ile hizlanmasi cok iyi durdurulamiyor. Hizli ve tempolu ama cok sac bas yolduruyor. Gereksiz top kayiplari ve calim denemeleri var. Kafayi yukari kaldirarak oynamayi ogrenmeli. Oyun zekasi cok dusuk. Sag kanat olmaz ama sag bek olur, denemekte fayda var.

Dun ben de macini izledim. Top ile hizlanmasi cok iyi durdurulamiyor. Hizli ve tempolu ama cok sac bas yolduruyor. Gereksiz top kayiplari ve calim denemeleri var. Kafayi yukari kaldirarak oynamayi ogrenmeli. Oyun zekasi cok dusuk. Sag kanat olmaz ama sag bek olur, denemekte fayda var.
Caner gibi sadece orta calisip biraz defansini gelistirse iyi sag bek olur, 10-15 asisti bulur.

Bu oyuncuyu kullanamamak Türk futbolu icin kayip olur. Cok yetenekli biri.

4 g
Ortalari da fena degil bakarak orta veriyor. Dedigin gibi yetenekli oyuncu. Fatih hoca ile cok daha iyi gelisebilir. Sener ile yollar ayrilirsa alinmasini isterim.
Fatih Hocayla gelisecegini sanmam zira kendisi Taylan'i stopere koyup Emin'i oynatmayan biri. Son macta bile skoru korumak icin yanina Ahmet'i cagiran bir hocayla gelisecegini düsünmek iyimserlik olur.

Ülkeden oyuncu çıkmıyor maalsef şu adama yetenekli demişsiniz ya vay ülkenin haline adam resmen kafayı öne eğip atıp koşuyor potansiyel varmı var ama bu yaşına kadar bir kişi kardeşim kafanı kaldır sahayı gör ona göre oyna dememişmi altyapısı zayıf oyuncu hiç bir zaman tutmuyor maalesef bu adamın altyapısı zayıf bu saatten sonrada zor gelişir yetenkli oyuncu kolay adam eksiltebilen bilekleri yumuşak kafası yukarda adamdır arda bunun yaşlarında adamların içinden geçiyordu yetenekli demeyelim kuvvetli ve hızlı demek daha doğru olur

avrupaya bir köy takımına gider orada takılır geri türkiye döner

Bilmiyorum bu arkadaşı ben çözemedim, yetenekli olduğu çok belli topla ilişkisi güzel kestiği ortalar güzel eyvallah da gelip Galatasaray'ın sağ kanadı olacak kadar hücum gücü yok o kadar gol kovalayan bir tip değil ilk çıktığı dönemdeki gibi sağ bek oynasın desek defansla uzaktan yakından alakası yok

Hı gelir kendisini geliştirir fizik/kondisyon olarak yükselirse 3-5-2 'nin sağ kenar oyuncusu olabilir ama şu haliyle bonservis ödeyecek gücümüz yok bence kendisine

Üst Alt